Monday, March 27, 2017

Amžina dilema ką padovanoti seneliams

Matyt visuose namuose artėjant vaiko senelių gimtadieniui prasideda diskusijos... Ką pirkti? Ką padovanoti? Kas patiktų ir neapsunkintų?

Štai atėjo mano mamos, vaikų močiutės gimtadienis ir galva pradėjo suktis... Kaip gi ją nustebinti ir pradžiuginti? Kadangi ilgai galvojau, tai pažadėjau nupirkti skanų tortuką. Vis gi mano mama gyvena Molėtuose, ten pasirinkimas mažesnis, tad norėjau, kad ji paragautų ką nors naujo. Aišku, vien tortas negalėjo būti mano dovana, atrodo, jog reikia kažkokio prisiminimo, tad nusprendžiau užsakyti ir fotoknygą. Šį kartą išbandėme "Zoom Book" fotoknygas ir "AJ Šokoladas" tortuką.


Kadangi iš puikiojo "Mamyčių klubo" gavau 15 eurų "Zoom Book" kuponą, nusprendžiau jį panaudoti šiai dovanai. Tiesa, nesitikėjau, kad už 15 eurų nupirksiu tiek visko... :) Nusprendžiau užsakyti mamai fotoknygą ir jau ilgai norėjau darbo kalendoriaus, tad užsisakiau ir jį. "Zoom Book" naudojausi pirmą kartą, tad pirmam užsakymui gavau papildomą 20% nuolaidą, tad suma užsakymo buvo dar didesnė nei 15 eurų. Po nuolaidos pritaikymo pamačiau, kad išeina ir antra darbo knyga, tad tokią pačia užsakiau ir mamai! Taip pat primokėjau porą eurų, nes pristatymo mokestis nebetilpo į mano turimus finansus.


Negaliu nepaminėti poros dalykų, iš techninės pusės "Zoom Book" sistema mane kelis kartus sunervino. Visų pirma, teko instaliuotis "Flash player", techniškai žiūrint, tokią sistemą galima padaryti ir be "Flash player". Labai nemėgstu registruotis į svetaines, kurias naudoju vieną kartą, tarkim sukurti fotoknygai. Kadangi kūriau neprisiregistravusi man kelis kartu išmetė pranešimą, siūlantį užsiregistruoti. Registracija per Facebook neveikė ir grįžti į jau sudėtus puslapius nebepavykdavo, tad visas darbas nuėjo šuniui ant uodegos. Po poros tokių nutikimų tiesiog pradėjau spausti "Ne" dialoge ir nesiregistarvau iš principo.


Neskaitant šių problemų, sistema naudotis tikrai paprasta. Yra jau paruošti templates (ruošiniai) su stiliais, priedais, gėlytėmis, taip pat galima redaguoti jau esamą stilių, pvz. įkėlus nuotrauką gėlytė uždengia svarbų nuotraukos kampą, tad ją galima išimti, perstumti arba pakeisti kita nuotrauka.


Rezultatas taip pat džiugino, nes užsakymą gavau per 4 dienas (toks ir buvo planuotas pagaminimo laikas). Visi gaminiai buvo atskirai supakuoti ir juos galėjau atsiimti iš "LP Express" terminalo man patogiu laiku. Taip pat noriu paminėti, kad mane tikrai padžiugino, jog atspausdintos nuotraukos nebuvo praradusios kokybės, t.y. nesugadintos gamybos eigoje. Albumas ir užrašų knygelės buvo ryškios ir kokybiškos.


Dovana jau paruošta ir liko tik tortas. Tortą atsiėmiau iš "AJ Šokoladas" Pilies gatvėje. Tortas buvo paruoštas sutartai dienai, prieš mano mamos gimtadienį.


Tortą galėjau atsiimti nuo pat ryto iki vakaro. Pasirinkau atsiėmimą prieš pat šventę, nes norėjau kad tortas būtų šviežias. Tortas buvo supakuotas dailioje dėžutėje ir atrodė tikrai šventiškai, kaip dovanėlė.


 "AJ Šokoladinės" darbuotojos buvo labai malonios ir paslaugios. Tortukas atitiko užsakytą svorį (buvo apie 50g paklaida), tad tai buvo tiksliausio dydžio mano kada nors užsakytas tortas! Užsakant kitose vietose buvo net gi 500g svorio skirtumas, tad mane labai pradžiugino, kad išleidau lygiai tiek kiek ir planavau!


Atsiėmusi tortą vežiausi jį į Molėtus. Visą kelią nuo jo sklido gardus pistacijų kvapas, jau galvojau, kad prakrapštysiu dėžutę ir paragausiu... bet iškentėjau.


Pasirinkau tortuką "Pistacijų skanėstas". Pats tortas buvo su šonine formavimo plevele, tad puikiai ištvėrė valandos kelionę iki Molėtų, nesusidaužė. Mane labai nudžiugino ir tai, kad jame nebuvo daug biskvito. Buvo tik plonas biskvito sluoksnis apačioje, tuomet delikataus skonio maskarponės kremo sluoksnis ir pistacijų sluoksnis viršuje.


Mano mamai dovana labai patiko! Lėja, aišku, padėjo močiutei peržiūrėti dovanas. Abi vartė "ZoomBook" fotoknygą, darbo kalendorių. Tiesa, tortą pakuoti buvo labai gaila. Jis atrodė taip dailiai! Galiausiai, skonis taip pat nenuvylė. Tortas nebuvo per saldus, buvo tikrai suaugėliškas skonis, labai šviežias ir maskarponės kremas tiesiog tirpo burnoje, buvo praktiškai orinis. Tortuką valgėme su giminėmis.


Ne paslaptis, kad aš laikausi maisto rėžimo, bet taip skaniai kvepiančiam tortukui tikrai neatsispyriau. Taip pat ir mano mama, bei teta, kurios laikosi dietos, valgė tortuką, o galiausiai visi pakartojo ir po antrą gabaliuką. Tortas dingo tiesiog akyse! Tai gi galiu drąsiai rekomenduoti šį tortą jūsų šventėms.


Taip pat iš "Zoom Book" gavau ir nuolaidą kitam užsakymui. Kadangi artimiausiu metu neplanuoju gaminti kitos fotoknygos, tad tris 5 Eurų nuolaidas padovanosiu savo Facebook paskyroje. Užsukite ir gal būt jūs gausite galimybę pasigaminti puikių fotoknygų pigiau.


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment