Wednesday, February 8, 2017

Tortas (1): aš nieko nežinau apie jūsų užsakymą

Kokia yra pirma svarbi vaiko gyvenimo šventė? Pirmoji mūsų dukros šventė buvo jos vardynos. Dukrai buvo apie pusę metų. Norėjau, kad ši šventė būtų ypatinga. Tai buvo pirmas mano vaikas, pirma šventė ir pirmas užsakytas tortas. Tiek daug pirmų kartų. Ir dar pirmas nusivylimas.

Tortą užsakiau "Maxima" internetinėje svetainėje, atsiimti turėjau Vilniuje Mindaugo "Maxima" parduotuvėje vardynų dieną kelios valandos iki ceremonijos. Dar nežinojau apie jokius užsakymus per facebook, net negalvojau, kad yra tokia galimybė, kai nusiunti nuotrauką, o tau padaro tokį pat tortą. Tai gi tortas buvo paprastas, išrinktas iš jų katalogo. Užsakinėjau prieš gerą mėnesį. Likus savaitei iki šventės parašiau elektroninį laišką, gavau atsakymą, kad tortas bus paruoštas laiku. Apmokėjimo iš anksto nereikėjo.

Buvo graži vasaros pabaigos diena šeštadienis. Atvažiavau į pasirinktą "Maximą" atsiimti savo tortuko. O tetos tortų skyriuje pagūščiojo pečiais. Mano užsakyto torto nebuvo. Pasiūlė man iš esamų tortų vieną ant kito uždėti ir bus mano dviejų aukštų tortas. Stovėdama ten net apsiverkiau... Skambinau ir aš, skambino ir jos. Žodžiu pusvalandi prastovėjus neturėjau nieko. Pasakiau šventės vietą ir laiką tetai telefonu, ir sakiau viską sutvarkyti.Torto vertinimas:
 • Bendras vaizdas: 8/10 užsakyto torto išvaizdą atitiko. Buvo gal kiek kreivokas, miltuotas, bet šiaip gan tvarkingas.
 • Skonis: 7/10 užsakiau "juodąją rožę", tokį įdarą ir gavau. Tiesa cukraus masė buvo palikta ne vienoje lėkštėje, tad jos buvo daugokai. Aš šiaip mėgstu cukraus masę, bet jos buvo daugokai net ir man.
 • Svorio atitikimas. 5/10 Negaliu pasakyti, nes tortą gavau paskutinę minutę, jo svorio man niekas nesakė. Tas liūdina.
 • Logistika 5/10 Turėjau atsiimti pati, bet iškart torto nebuvo. Galiausiai buvo pristatytas į šventės vietą.
 • Tinkamumas vaikams 5/10 Buvo uogienė, o visa kita gryna sintetika. Cukraus masės daug. Buvo tėvų, kurie net nedavė vaikams ragauti šio torto. Aš taip pat nedaviau 6mėn dukrai jo ragauti.
 • Dekoracijos 7/10 Dauguma svečių dekoracijų nevalgė. Tiesa dekoracijų išvaizda buvo tokia kokia ir turėjo. Taip pat mane nemaloniai nustebino tai, kad ant abiejų torto aukštų buvo cukraus masės perdanga. Tai gi cukraus masęs buvo be proto daug. (Nuotrauka apačioje)
 • Bendras pasitenkinimas 3/10 Paverkus parduotuvėje visa šventės nuotaika jau buvo sugadinta, tai net tas tortas man buvo neskanus ne fiziškai, o psichologiškai, viduje.
 • Kaina ir apmokėjimo būdas 9/10 Už tortą nemokėjau, bet mieliau būčiau sumokėjusi ir gavusi laiku, o ne po to. Mokant būtų buvusi galimybė atsiskaityti "Maxima" kasoje tiek grynais, tiek kortele.
 • Bendravimas 5/10 Pasimetusios ir nežinančios ką sakyti tetos parduotuvėje, ir gana profesionalus bendravimas skambinant centriniu telefonu ir į cechą.
 • Problemų sprendimas 9/10 Aišku pardavėjos neturėjo žalio supratimo kaip elgtis. Bet galiausiai "Maxima" centrinė bazė viską išsprendė profesionaliai. Tortą atvežė į vietą, nemokamai.
Viso: 63/100

Ar dar užsakinėsiu tortą iš "Maxima" užsakomųjų gaminių katalogo? Tikrai ne. 
Ypač dėl to, kad darbuotojos pasakė "Reikėjo užsakyt vietoj, būtumėt gavus, o dabar internetu kai užsakėt, tai ir nėra, mes nematom, kad toks turi būti." :)


Tortų apžvalgų bus ir daugiau, nes šventės nesibaigia ir jų bus dar tikrai labai daug. Tiesa, tikiuosi nusivylimų bus mažiau ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

2 comments:

 1. Oho, net 63/100. Nu tai visai geras tortas tada :) ...

  ReplyDelete
 2. Nu nemokamas tortas buvo, negaliu labai keikt :D Ir šiaip matyt išblėsę įspūdžiai per 2 metus... Tą pačią dieną būtų jaučiu buvę 2/100 :D be to jau turiu kelis tokius tekstus parengus, tai yra ir variantas, kur torto išvis galiausiai nebuvo(!!!), tai dvejetuką pasilieku jiems nesuteptą kitų tortų kremu :D

  ReplyDelete