Friday, February 17, 2017

Tetris + Kubas = Tetrikubas!

Visos mano apžvalgos ir visi iki šios aprašyti daiktai nublanksta prieš Tetrikubą iš "Edu2". Tetrikubas yra kol kas labiausiai mūsų šeimą sužavėjęs daiktas. Visi, tiek vaikai, tiek suaugę labai pamilome šį žaislą ir savaitės nuoma su juo prabėgo kaip kelios minutės. Tai gi, mūsų mylimiausias baldas, žaislas ir edukacinė priemonė - Tetrikubas!


Sudėto Tetrikubo dydis yra 60 x 60 x 60 cm., jis yra minkštas ir smagus žaidimų baldas-konstruktorius. Tetrikubas yra lengvas, tad jį konstruoti, ardyti ir su juo žaisti gali net ir patys mažiausi vaikai.


Kai dukra buvo darželyje, taupydama vietą tetrikubą laikiau išrikiuotą prie sienos. Į lentynėles Tauras nešė ir krovė, vėliau išiminėjo įvairius daiktus. Galiausiai ištraukė vieną iš septynių dalių, kuri laikė pamatus. Bet lavina buvo nesunki, nes detalės labai lengvos ir minkštos. Valio!


Žaidimui su Tetrikubu mums neprireikė jokių papildomų priemonių, tik dviejų vaikų ir fantazijos. Čia ne šiaip kubas, ššš... čia vyksta ryto ratas. Visai kaip darželyje. Ryto rate dalyvauti buvo per prievartą verčiamas ne tik brolis Tauras, bet ir lėlės, šuniukai ir kiti kambaryje buvę žaislai.


Raudonas ir greitas žirgas Lėją nešė pas kitus arkliukus. Taip, buvo ir daug griuvimų ir susitrenkimų, teko ištisai stebėti ir fotografuojant prašydavau, kad juos prižiūrėtų vyras. Tiek mano, tiek vyro priežiūros metu buvo griuvimų, tik vaikai kažkaip pamiršdavo apie juos pasiskųsti. Matyt buvo per daug smagu! :)


Vaikai su dideliu džiaugsmu naudojosi mamos sukonstruota sofa. Patogus ranktūris tarnavo kaip vieną pasidėti kukurūzams žiūrint televizorių. Ir nesvarbu, kad televizorius rodė reklamą. :) Svarbiausia vieta ir kompanija.


Taip pat smagu užkelti detales kuo aukščiau ir statyti bokštą, nors jis ir gaunasi kampuotas, o broliukas vis taikosi jį nuversti.


Su tėčio pagalba galima sudėti ir dar aukštesnį bokštą! Vis gi tėtis geresnis architektas. Vaikai užskaito!


Tauriukas taip smaginosi, kad net gi miegojo su Tetrikubu. Nes nuovargis ateina netikėtai, jei žaidimai labai smagūs!


Kas tiesiog ant žemės, o kas modernesni ir pasigamino sau lovytę. Vėliau mane barė, kad ji miega, o aš turėčiau netrukdyti... Šššš...!


Kai sirgom ir į kiemą nėjom, čiuožyklą mums namie pasidaryt reikėjo!


Tiek daug spalvų, bet juk yra ir keletas vienodų, tad jas mus surūšiuoti visai nebuvo sunku.


Dar žaidėm "aukštą žemę":


Sukrovėm pagrindą, o po to per detales bėgiojom, griuvinėjom ir šėliojom.Tam tikros detalės diena iš dienos buvo mašina. Vis gi tie vaizduotės žaidimai taip jiem įsiasmenina, kad ta dalis amžaims tapo mašina!


Aišku, mašiną mes tobulinome, čia bus vairas.


Brolis taip pat labiausiai mylėjo šią detalę.


O kas gi čia?Ar tai modernus namas? Ne!Tai paslaptingas tunelis!


Tinkamas ir mažiems ir dideliems!


Darome ilgiausią kelią, nes traukiniui reikia geležinkelio bėgių.


Veiklas riboja tik fantazija.


Statai, atsisėdi, išgriauni ir pradedi vėl viską iš pradžių!


Taip pat konstravome (surinkinėjome) kubą, bet mažiesiems tai buvo per sunku, tad jie prisėdo pailsėti. :)


Idėjų ir veiklų buvo tiek daug, kad ne visas spėjome įamžinti, kai kurios matyt ir liko tik vaikų fantazijoje, su mumis ne visais projektais pasidalino, bet faktas, kad žaidė. Žaidė kartu. Žaidė atskirai. Pykos ir taikėsi, nepasidalino ir "važiavo" kartu ant vienos kaladėlės, kuri tuo metu buvo mašina, traukinys ar autobusas. :)

Kai reikėjo jį gražinti, Lėjai jau kelias dienas buvome aiškinę apie tai, kad žaislą mums tik paskolino, bet grįžus namo ir jo neradus, jos akyse pasirodė ašaros... Teko pažadėti, kad tikrai dar išsinuomosime jį ir ateityje.

Taip pat man labai patinka atsakingas "Edu2" įkūrėjos Vitos požiūris į jų testuojamus produktus. Ji yra vienintelė partnerė, kuri po produkto testavimo man paskambina ir aptaria visus mano pastebėjimus ir į juos atsižvelgia!

Kai tik jai pasakiau apie idėją, kad norėtųsi kokio nors būdo sujungti ar suklijuoti detales, ji pasidalino informacija, kad naujo modelio Tetrikubai gaminami pagal užsakymus turi gumas, su kuriomis atskiras dalis galima sujungti:

(Nuotrauka iš http://www.edu2.lt/parduotuve/zaidimu-baldas-konstruktorius/)

Taip pat aptarėme tai, kad dalys tarpusavyje yra gana slidžios, bet jie patys tai jau yra pastebėję ir nuo to iš dalies gelbsti gumos ir kiti techniniai sprendimai, kaip odiniai užvalkalai tiesiog apsunkintų detales ir padarytų jas nepakeliamas vaikams.

Dar pasidalonome patirtimi ką darėme, kai išpakavę Tetrikubą radome jame konfeti, tuo atveju mus išgelbėjo paprastas drabužių pūkų rinkiklis:


Aišku pradžioje išpakavus tetrikubą buvo ir nemažai panikos, nes konfeti pradėjo skraidyti po namus, vaikai juos pradėjo rinkti mažomis rankelėmis ir ragauti.Taip pat jei planuojate nuomotis šį žaislą mano vyras, kuris jį atsiiminėjo rekomenduoja Tetrikubą imti be dėžės, nebent turite gana didelę mašiną, nes tokio dydžio žaislą su dėže įkišti į Renault Laguna buvo neblogas iššūkis ir teko atlenkti sėdynes. Aišku, jis pats kaltas dėl tokio pasirinkimo, nes darbuotojos jam rekomendavo imti atskiras 7 detales be dėžės ir jas norimai talpinti mašinos salone.

Jei ir jūs norite išbandyti šį nuostabų žaislą, kviečiu jus į savo FB paskyrą, kur šiuo metu vyksta konkursas, kuriame galite laimėti Tetrikubo nuomą savaitei.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment