Wednesday, February 15, 2017

Tauras valgo pats "Milupa" tyreles

Šiandien trumpai apžvelgsiu kaip Tauras ragauja "Milupa" tyreles ir mokosi valgyti pats. Kol kas aš esu tas žmogus, kuris neleidžia jam valgyti. Aš be proto nemėgstu purvinų vaikų ir kai pamatau jų purvinas rankas ar rūbus, iš karto pradedu viską valyti, šveisti ir t.t. Mano dukrai Lėjai valgymo srityje taip pat daugiausiai leisdavo pasireikšti Tėtis, o vėliau darželis. Vis bandau užsimerkti prieš purviną vaiką ir nekreipti dėmesio, bet nu man niekaip neišeina.

Šią savaitę gavome išbandyti kelias "Milupa" tyreles ir aš pažadėjau sau, kad jau reikia pradėti mokyti tą mažą vaikį savarankiškumo, tai gi aprašau mūsų ragavimo įspūdžius.


1) Ragaujame "Bananų, obuolių ir jogurto" skonio "Milupa" tyrelę. Man visai patiko, kad ji gana tiršta, taip pat po kurio laiko nesuskystėjo kaip kitos tyrelės, kuriose būna jogurto ar kitų pieno produktų, tai didelis pliusas. Skonis buvo geras, vaikinas purvinas, užskaitom. :) Tiesa, mano OCD man vis dar sako, kad jam savarankiškai valgyti dar per anksti...

 

2) Ragaujame "Mėlynių, obuolių, bananų ir jogurto" skonio "Milupa" tyrelę. Daug apie ją pasakyti nieko negaliu, nes aš ją labai trumpai mačiau. Degustacijoje dalyvavo Lėja ir Tauras, tad ji buvo labai greitai ir neskausmingai suvalgyta, nes dviese valgyt smagiau. Taip pat patiko, kad pieno produktai užima mažą dalį ir neturi poveikio tekstūrai, bet tuo pačiu matau, kad mėlynės iškeliamos į pirmą vietą, nors didžioji dalis produkto yra obuoliai. Bet ekspertams tyrelė patiko, o tai yra svarbiausia!3) Ragaujame "Obuoliai, bananai, avižos" skonio "Milupa" tyrelę. Taip pat valgytojai buvo du. Lėja vis pyko, kad ir broliui daviau valgyti tą pačią tyrelę ir piktai sėdėjo apsikabinusi savo stiklainiuką. Taip pat smagu, kad vietoj vandens avižoms brinkinti naudojamos sultys, nes aš šiaip vengiu pirkti tyreles su kruopomis, nes tada perki vandenį ir kruopas, kurias gali lengvai pagaminti namie. Lėja galiausiai norėjo ir stiklainį išlaižyti. Abiems patiko, suvalgė iki paskutinio lašelio.4) Ragaujame "Mėlynės, obuoliai, bananai, avietės" skonio "Milupa" tyrelę. Vėl mano komentaras tas pats, kad čia yra daugiau obuolių (70%), o ne mėlynių tyrelė. Bet šį triuką naudoja ne tik "Milupa", o visos vaikų maista gaminančios įmonės. Vėl galiu pagirti dėl gana tvirtos ir tirštos tekstūros. Šią tyrelę ragavo vienas Tauras ir ji jam labai patiko. Visą indelį įveikė vienas. Savo sudėtimi iš visų penkių ragautų tyrelių, ši man yra pati mieliausia ir ją dažnai tiesiog perku savo vaikams, nes jos sudėtyje tik vaisiai ir uogos, bei aronijų sultys, jokių kruopų ar nereikalingų priedų aš neradau. Taip pat man labai patinka, kad sudėtyje yra aronijos, nes tai gana retas ingredientas, kuris žiemą tikrai paįvairina vaikų racioną.
5) Ragaujame "Obuolių ir sviestinių sausainių" skonio "Milupa" tyrelę. Pats faktas, kad čia sausainių tyrelė man tikrai nepatiko, tad ją ir ragavome paskutinę, ir būtent ji užlaikė visą apžvalgą, nes neprisiruošėm paragauti. Tiesa sudėtis atrodo geriau nei tikėjausi, nes joje vos dešimtadalis sausainių, tai dar galima kentėti. :) Tekstūra ir spalva tikrai maloni, skonis taip pat (pati paragavau). Klientas, kuris ją suvalgė per minutę ir toliau sakė "Aaa", tad taip pat įrodė, kad mamos nuomonė nieko nereiškia. Jam patiko. :)


Ateityje žadame ragauti ir 5 nesaldžias "Milupa" tyreles. O kokia jūsų mėgstamiausia?

Produktus testavimui gavau nemokamai iš "Nutricia". Ačiū jums už galimybę juos išbandyti ir aprašyti!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment