Saturday, February 18, 2017

Ruošiamės Šventei su "Boho Bow" mergaitei ir berniukui! :)

Ar jūs iš anksto planuojate šeimos šventes? O gal tortą perkate gimtadienio dieną? Aš tai pasibaigus vienai šventei iš karto pradedu gyventi kitos šventės nuotaika. Iki sūnaus gimtadienio gyvenau gimtadienio nuotaikomis, vėliau kalėdinėmis nuotaikomis, o tik pasibaigus Kalėdų maratonui pradėjau organizuoti trečiąjį dukros gimtadienį, kuris bus Kovo mėnesį. Tai gi po truputį į mano namus keliauja žvakutės, balionėliais, rūbeliai ir visi kiti atributai, kurių prireiks mano dukros šventei. Tas laukimas yra toks nerealus, kad nusprendžiau su jumis dalintis savo dukros gimtadienio laukimo džiaugsmais ir po truputį rodyti savo pirkinius, kad galiausiai viskas nesusiplaktų į vieną milžinišką tekstą.

Prieš kelias savaites mane pasiekė "Boho Bow" aksesuarai, kuriais puošiu dukrą per šventę, tai pat prie jų priderinta sūnaus varlytė (angl. bow tie).
("Boho Bow" nuotrauka)

Jau ne kartą esu nusivylusi rankų darbo gaminiais, tad vos gavusi pradėjau visaip tampyti, lupinėti ir kitaip bandyti sugadinti naujus papuošalus, nes per šventę niekas nenorime jokių incidentų dėl sugadinto garderobo. Negaliu patikėti, bet kokybė tiesiog fantastiška!

("Boho Bow" nuotrauka)

Bandžiau ir pati, ir jau puošėmės plaukus, dukra ne kartą ištraukė iš plaukų, lamdė, o "Boho Bow" kaspinėlis vėl atsistatydavo į savo pradinę padėtį! Nerealu!

Tauras, taip pat, turėjo primatavimą. Pradžioje buvau truputį supanikavusi, kad varlytė bus per didelė jo mažam kakliukui, bet ant marškinukų dydis buvo tiesiog idealus.

Varlytę galės naudot iki tol, kol pats išmoks pasakyt "Ne, ačiū, mama, jau atsibodo.", nes dydis reguliuojamas, pabandžiau pati, tiko ir man, tad drąsiai galite užsakinėti tiek patiems mažiausiems, tiek ir didžiausiems stileivoms. ;) "Boho Bow" varlytė taip pat puikuojasi ant guminės aksominės juostelės, tad esant reikalui galima ir ją patampyti, o ji vėl grįžta į pradinę poziciją!


Vos nepamiršau paminėti puikių pakuočių! Supakuota labai dailiai, tinka dovanai ir atrodo tikrai solidžiai!


Štai koks gimtadienio derinukas. Ką jūs manote?

Kai rinkausi varlytes, jas derinau prie dukros gimtadienio suknelės, norėjau nėriniuotų, iš naujosios "Boho Bow" kolekcijos, kad tiktų prie baltos nėriniuotos suknelės ir sukurtu tam tikrą spalvinį akcentą. Taip pat nenorėjau rožinės ir kitų "saldžių" spalvų, tad nusprendžiau, kad abiem tiksianti spalva bus ryškiai žalia.


Visi žinote, kad aš labai mėgstu dovanas. Kažkaip žiūrinėdama galimus variantus užsiminiau, kad tamsiai raudona (bordo) labai graži. Nepatikėsit, bet gavusi siuntinuką, radau šią gražuolę įdėtą dovanų!Kadangi šio kaspinėlio šventei saugoti nereikia, tai jis jau geras porą savaičių nešiojamas beveik kas dieną. Man jis tiesiog fantastiškas!Dukra jį taip pat bandė įvairiausiais būdais. Ir tempė iš plaukų su kepure, ir su rankomis tikrino, ir ko ji tik nedarė, o kaspinėlis vis dar standus ir beprotiškai dailus. <3

Galutinį savo gimtadienio stilių ir šventės akimirkas atskleisime visai netrukus, o su "Boho Bow" šventė tikrai bus spalvota ir daili!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment