Sunday, February 26, 2017

Lieknėkime 2017: Lieknėjam visais imanomais būdais!

Paskaičiau kitų dalyvių atsiliepimus, kurios sportuoja su kažkokiomis kameromis, vakuumo aparatais ir t.t. Net pavydas užkilo... Taip pat pas dalį jūsų jau lankėsi specialistai, pasakojo apie jonizuotą vandenį ir davė mitybos planus... O mes kol kas mankštinamės su "Roll Shaper" ir mitybą reguliuojam savo jėgomis, bei su puikios "Studio Figura" Riešė vadovės Airinos pagalba. Tai gi nors mūsų studijoje nėra tokių tobulų ir skirtingų aparatų, bet aš pati stengiuosi pasinaudoti kiekviena galimybe sulieknėti, tad jas ir aprašysiu. :)

Aišku visiem įdomiausia rezultatai rezultatai... Tai gi šią savaitę aš jau turėjau 3, o iš viso 7 "Roll Shaper" masažo seansus, jaučiuosi fantastiškai, o tas man atrodo juk ir yra svarbiausia? Du paskutiniai kartai su "Roll Shaper" buvo jau su naująja programa, greitesne ir stipresne, leido pasirinkti zoną, tad šiuos kartus nusprendžiau stiprinti pilvą. Gal kitą kartą pabandysiu pastiprinti kojas daugiau. Plepalai plepalais, bet rezultatai matosi. Kuo aš pati labai džiaugiuosi, tai kad atrodau geriau iš veido. Vyras sakė, kad oda palygėjo, matyt organizmas valosi, pačią taip pat džiugina. Bet svarbiausia, kad žandai atrodo nebe burbulai, o sugrįžo matomas veido kontūras apie žandą ir duobutė aplink skruostikaulį, t.y. nebeatrodau kaip žiurkėnas. :D Cyp cyp... :)


Taip pat vyras mane labai palaiko, sakė, kad atrodau geriau, o tas irgi labai svarbu! Ačiū tau vyrau <3 Mūsų studijos vadovė sirgo, bet grįžusi iškart pasakė, kad matosi, jog vizualiai apimtys sumažėjo pilvo srityje, ką matau ir aš pati. Taip pat svarstyklės tapo mano draugėmis, sveriuosi kaip maniakė ir dabar skirtumas nuo pradinio svorio jau apie 3-4kg, tai irgi labai džiugina. Ypač smagu, kad krenta tokiu pačiu tempu, t.y. apie 1,5-2kg per savaitę. T.y. nei per lėtai, nei per greit. Valio!

Jei ir jūs nusprendėte siekti savo tikslų, noriu su jumis pasidalinti keliais patarimais, kaip aš sėkmingai siekiu savo tikslų. Visų pirma, reikia teisingai pasiruošti "Roll Shaper" procedūroms "Studio Figura" Riešė salone.

Labai svarbu per valandą iki procedūros išgerti litrą vandens ir nieko nevalgyti. Kas man pagaliau pavyksta prieš kiekvieną procedūrą! Taip pat įskaičiuoju ir 400ml jonizuoto vandens, kurį išgeriame prieš procedūras, bei geriame ir po procedūrų. Skaičiau straipsnį, kad vien geriant jonizuotą vandenį, nereguliuojant mitybos ir nesportuojant galima numesti po 2kg per mėnesį, tai gi tas faktas taip pat džiugina, kad šis vanduo padeda siekti savo tikslų.


Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą aprangą. Apranga turi būti prigludusi prie kūno, geriausiai tinka timpos ir aptempta palaidinė. Kadangi pirmą kartą su apranga ne visai pataikiau, tai mano galva sportuoti su bridžais ir maikute be rankovių buvo ne visai patogu.


Nors viduje ir šilta, bet man patogiausia buvo pilna apranga, nes uždengus visą kūną amortizuojasi masažas. Aišku, gal efektas ir mažesnis, bet tikrai neliks mėlynių, nors neslėpsiu, šį kartą mėlynių neliko, bet tris pirmus kartus labai skaudėjo masažuojant šlaunis. Kiekvienas sekantis masažas po trečio, t.y. ketvirtas ir kiti buvo vis lengvesnis ir daugiau malonus nei skausmingas. Dabar masažas pasidarė be galo malonus ir atpalaiduojantis, o valanda praleista su "Studio Figura" Riešė darbuotojomis, Airina ir sporto kolegėmis prabėga stulbinančiu greičiu, atrodo dar pasimasažuočiau, o jau žiūriu, kad paskutinis pratimas!


Taip pat po procedūros nerekomenduojama valgyti bent valandą, nes būna išjudinta limfa ir reikia vartoti daug vandens.

Mažiau valgyti man padeda ir mano mamos rekomenduotas lūpų balzamas iš "Faberlic" kurį ji platina. Atrodo keistai, lūpų balzamas, kuris lieknina, ar ne? :)


Šis balzamas savo sudėtyje turi kaktuso ekstrakto, kuris malšina alkio pojūtį, tai gi, jei matau, kad tarp valgymų nepraėjo 3 valandos ir jau kankina alkio jausmas, pasitepu. Psichologiškai tikrai veikia, taip pat jis yra gana saldus, tad tikrai malšina, bent jau saldumynų mėgstančių (kaip aš) smaližių alkį. Taip pat jis labai švelnus ir palieka malonų, neriebų sluoksnį. Man jis labai patiko! 

Molėtiškės, jei jus domina, galite užsisakyti iš mano mamuko Editos. Kaina juokinga, tai jei nepatiks, sutepsit vietoj kasdienio lūpų balzamo! Ko tik neišbandau dėl savo figūros?!?!

Kadangi jau skundžiausi dėl to, kad man labai sunku išgerti tinkamą kieki vandens, tai telefone susiinstaliavau kelias programėles sekti išgeriamo vandens kiekiui ir pildyti maisto dienoraščiams. Maisto dienoraštis man nei vienas "neprilipo", per daug sudėtinga, sudėti tik tokie produktai kaip bananas ar obuolys, o mano mityba tikrai įvairi, tad apsistojau ties maisto registravimu popieriuje, bet atradau tikrai puikiai programėlę, kurioje registruoju išgeriamo vandens kiekį.


Registruojama labai paprastai, tiesiog paspaudžiant ant pasirinkto kiekio vandens ar kito gėrimo ir pliusuoja automatiškai, taip pat jis kas dieną pasako kiek vandens suvartojai vakar ir skatina išgerti daugiau ir dažniau rodydamas priminimus prie notifikacijų. Tikrai labai patogi programėlė, rekomenduoju! Vadinasi Water Time Pro ir galima atsisiųsti nemokamai! Taip pat manau, kad svarbu paminėti, jog programėlė rodo, kokią įtaką mūsų organizmui turi sultys, kava ar arbata. Pvz išgėrus 200ml sulčių, prie jūsų suvartoto vandens kiekio pridedama 80%, t.y. tik 160ml, o išgėrus 200ml kavos ji turi net gi neigiamą įtaką suvartotam vandens kiekiui, tai gi iš suvartoto vandens atimama 50%, tai yra, kad iš jau išgerto vandens kiekio atimama 100ml.

Taip pat labai savikontrolei padeda maisto dienoraštis į kurį rašau viską ką valgiau ir gėriau (išskyrus vandenį), nes pasirodo, kad tiek kava, tiek arbata, tiek sultys turi labai daug kalorijų ir neigiamo poveikio organizmui, tai stengiuosi viską registruoti dėl savikontrolės. Kai paskaičiuoji kiek užkandukų per dieną suvartoji, tai jau ir nebejuokinga pasidaro. :) Tai gi tikrai labai motyvuoja vien registravimas ką valgai ir labai jums visoms rekomenduoju tą daryti.Aišku, vis dar mokausi sveikos mitybos ir noriu pasidalinti vienu smagiu radiniu knygoje "Balansas", tai košių lentele, t.y. kurios košės sveikos, o kurios tukina:


Labai smagu, kad jau po truputį išmokstu pasigaminti sveikus ir tinkamus pusryčius, pietus ir vakarienę. Taip pat vienas smagus faktas kurį sužinojau, tai kad kiaušiniai labiau tinka vakarienei, o ne pusryčiams, nu niekad nebūčiau sugalvojus jų vakarienei valgyt. O pasirodo labai daug baltymų, tad puiki vakarienė, o pusryčiams reikia lėtųjų angliavandenių. Na gyveni ir mokaisi. :)

Taip pat pradėjau aktyviai skaityti www.sulieknek.lt ir galiausiai prisijungiau prie FB grupės Grupė: sveika mityba su Vaida Kurpiene, nes vis gi daug lengviau siekti savo tikslo kai turi palaikymą. Iš tiesų grupė labai nuostabi! Pakomentuoja patiekalus ar net visos dienos meniu, taip pat dalinasi receptais. Pati šią savaitę kreipiausi į grupę vienu savo šeimai svarbiu klausimu ir sulaukiau daugybės palaikančių komentarų, o svarbiausia, kad patarimai padėjo ir nebuvo kvaili. Taip pat pasiūlymai buvo tik atsižvelgiant į sveikos mitybos principus. O geriausia, kad šioje grupėje dažnai pakomentuoja ir pati Vaida Kurpinė, kuri puikiai užveda ant kelio ir neleidžia nuklysti į lankas. Visoms labai rekomenduoju, nes lieknėti kartu daug lengviau!

P.S.: Mielosios, jei perskaitėte mano tekstą iki galo, tuomet labai laukiu jūsų komentarų ar tokie tekstai jums patinka? Labai sunku rašyti naujoje platformoje mamyčių klube, nes nežinau kokie čia standartai ir visų mamų tekstai daug trumpesni nei mano. Pasidalinkit savo mintimis ką manote apie mano tekstus. Kiekvienas komentaras man būtų labai svarbus ir padėtų geriau pritapti jūsų bendruomenėje. Tikrai neužpyksiu dėl konstruktyvios kritikos ir stengsiuosi rašyti vis geriau! Ačiū!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

2 comments:

  1. Labai diena, norėčiau pasiteirauti, kur dažniausiai perkate tas mandras kruopas? Turiu omeny spelta, bolivinė balanda ir kitas. Paprastose parduotuvėse niekad neteko matyt...

    ReplyDelete
  2. Aš tai užsakinėju iš Barboros, ten didelis pasirinkimas, tai gi faktiškai maximoje didelėje turėtų būti: https://www.barbora.lt/bakaleja/kruopos Taip pat aš dažnai pranaršau assorti parduotuvės kruopų skyrių, latviškus pilkuosius žirnius perku Rimi jau pagamintus prie daržovių būna :) Šiaip aš mėgstu tokius įdomesnius produktus ir kartais jie prigyja mūsų namuose :)

    ReplyDelete