Friday, February 3, 2017

Ascii art nuotraukos. Smagu, kai tavo nuotrauka yra užrašyta!

Sveiki, pristatau dar vieną tekstą skirtą mamų klubo konkursui: http://www.mamyciuklubas.lt/moteru-klubas/dovana-programuotojui-ascii-art-nuotrauka-47696/Sunku nustebinti mano vyrą. Šiaip iš tiesų mes vienas kito nestebiname staigmenomis, matyt jau tiek įnikome į rutiną. Jūsų konkursas mane pastūmėjo netinginiauti, tad kilo idėja. Jaunystėje labai mėgau ascii art nuotraukas, tad su ascii pergeneravau vieną mūsų šeimos nuotrauką. Rezultatas gavosi toks:Jeigu ir jūs norite perdaryti savo arba šeimos nuotrauką į ascii, tuomet galiu atskleisti paslaptį, kad tai padaryti yra labai paprasta. Aišku galite susigeneruoti savo įrankius, bet galite pasinaudoti ir sukurtais. Aš naudojau http://picascii.com/ Tiesiog reikia įkelti sumažintą nuotrauką (didelių neapdoroja) ir iškarto gausite rezultatą. Galima pasirinkti spalvotą arba juodai baltą.

Tikiuosi ir jūs pasinaudosite šia idėja ir pradžiuginsite vyrą, draugus arba vaikus. Juk smagu, kai tavo nuotrauka yra užrašyta. :)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

MadMom

No comments:

Post a Comment