Sunday, January 29, 2017

Žiema su vaikų pora ;)

Sveiki, kviečiu mane palaikyti žiemiškame mamyčių klubo konkurse.

Tai pirma žiema, kai abu vaikai jau aktyvūs, nori važiuoti, žaisti, eiti, tad ir mamai plušti tenka daugiau. Dukra paprastai eina į darželį, bet kai serga - lieka namie, o tada jau pramogaujam visi trise. Dukra labiausiai myli savo brolį, o brolis - ją. Todėl jie visur kartu, supasi ant vieno žaisliuko:Vaiščioti taip pat negali atskirai! Jei jau brolis važiuoja, tai važiuoti turi ir Lėja. Jūs įsivaizduojat, kaip aš atrodžiau vienu metu tempdama roges ir stumdama vežimą? Tikrai smagiai, o piliečiai buvo žiauriai laimingi:Man tuo tarpu didžiausiai pramoga tapo mano nauji Lorenzo žieminiai batukai. Atrodo gražiai, vyras juokiasi, kad mane užpuolė "ponių" manija, nes net batus kaip ponio kanopėles išsirinkau :D Bet man jie patinka ne dėl to, o dėl to, kad praėjus ant sniego jie palieka nuostabius snaigių įspaudus!Na antspaudo taip gerai nufotografuoti nepavyko, bet mintis tikrai matosi. Tokia kalėdiška nuotaika išlieka praėjus. :)O kalbant apie Kalėdas, tai ar jau nusipuošėte namus? Mūsų paskutiniai papuošimai jau iškeliavo, o buvo taip gražu:Iš tiesų ne tik gražu, bet ir smagu žaisti su švieselėmis:O dukrai daugiausia laimės suteikė mūsų kieme rastas bunkeris. Bunkerio apačioje buvo maža skylė, pro kurią ji pratilpo ir patenkinta sėdėjo viduje ir erzino brolį :)
Na bet ligos ligomis, tad Lėjai teko ir vienas puikus malonumas vibro-masažas. Jai iš tiesų labai patiko puiki "Northway" masažistė ir pagerėjimas jautėsi vos po vieno karto. Juokiausi, kad šią nuotrauką galima pavadinti "Kids SPA" :)O kokia buvo jūsų žiema?

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment