Friday, January 13, 2017

Sausio 13-osios minėjimas darželyje

"Facebook" yra puiki grupė "Auklėtoja Auklėtojai", kurioje auklėtojos, mamos, vaikų dirbtuves turinčios blogerės ir kiti dalinasi savo patirtimi.

Vakar (sausio 12d) temoje atsirado klausimas, kaip auklėtojos darželyje pamini Sausio 13d. Buvo daug atsakymų, nuotraukų, video įrašų, bet man už akies užkliuvo šis:


Ši moteris (jau nekalbant, kad jos tapatybė neaiški) visiškai neigia okupaciją, sako, kad tai sukurta informacija ir t.t.

Su "Facebook" grupių pagalba pavyko išsiaiškinti, kad ši moteris yra INGRIDA SAFRANOVIC dirbanti Vilniaus darželyje Ramunėlės Žirmunuose. Didelis ačiū visom mamoms, kurios padėjo išsiaiškinti jos tapatybę.

Tuo šios moters pasisakymai nesibaigė, ji pažėrė visą krūvą "perliukų":

"Kaip gaila vaiku kuriem rodoma ir i ju galveles nesama ta ka visuomene priprato girdeti, ta informacija kuri buvo sukurta nes taip reikejo... ir aisku is kur tokia neapykanta rusijai..."

"Va butent! Apie tai vaikams kalbet...kaip jus cia pateikiat blogis geri nugalejo...
Man tai juokinga...as nekelsiu cia bangos...nes jus pripratot savo tiesa matyt ir girdet...TV labai moka viska pertelkti taip kaip reikia ir praplauti smegenis ir sukelti zmoniu pasypiktinima...kad paskui vieni kitu nekestu!"

"Bet ne darzelyje apie tai kalbet!"

"O man gaila jusu vaiku...kuriem nuo mazens yra kalama i galva tas kas jiems nereikia! Ateis laikas ir suzinos...."

"As gi ne klausiu ka jus cia veikiate...as ne tai kad nesugebu tesiog nemanau kad tai butina pasakoti...o ypac tai ka raso ir rodo... nes reikia dar sugebeti atrinkti kur tiesa o kur tik smegenu plovimas"

"As uz tai kad vaikai gyventu taikoje..o nekurstit nesantaika!"

"Baisu! Kokie pikti zmones! Cia mano nuomone ir as juos niekam nepersu! Ir neraginu ne svesti sios dienos! Tik manau kad vaikams to nereikia zinot.ir ziureti tuos filmus ir kurstiti nesantaika..ateis laikas ir suzinos..."

(Kalba netaisyta. Kitų vartotojų pasisakymai ir tapatybė nėra svarbi.)

Kiek žinau už okupacijos neigimą yra net gi baudžiamasis straipsnis.

Kaip mūsų valstybės piliečiai gali neigti istorinius faktus sausio 13-osios išvakarėse?

Aptariau šią situaciją su keliais pedagogais, labiausiai patiko vienos žymios pedagogės mintis, kad ji yra švietimo įstaigos darbuotoja, ji gauna algą iš valstybės (Lietuvos), kurią šmeižia! Siaubas...

Kokius vaikus gali išugdyti toks pedagogas? Kokios temos tokiems pedagogams yra tabu? Apie lytinį švietimą tikrai nemanau, kad kalba, bet kas dar yra dalykai, kuriuos ji nutyli?

Tikrai nemanau, kad reikia pasakoti apie tankus ir skerdynes, bet apie meilę tėvynei, apie pilietiškumą, vienybę ir kitus moralinius dalykus kalbėti yra būtina.

Aš labai džiaugiuosi, kad šis žmogus neugdo mano vaiko. Taip pat šią savaitę buvau labai maloniai nustebinta, kai važiavom per Gedimino prospektą, sustojom prie šviesoforo ir mano 3 metų neturinti dukra pradėjo šaukti "LIETUVA"! Pasirodo sustojome prie ministerijos, kur buvo Lietuvos vėliava! Likau tokia laiminga, kad mano mažylė jau pažįsta Lietuvos vėliavą. <3Ačiū pedagogėms Ūlai, Indrei ir Miglei, bei kitiems darbuotojams, kurie dirba su mano vaiku. Po tokių dienų aš esu tikra, kad jūs viską darote teisingai. <3

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment