Sunday, January 15, 2017

Personalizuoti, bet ar saugūs?

Nežinau ar aš vienintelė esu paranojiška dėl saugumo? Man visus vaikų žaislus norisi pakramtyti, padaužyti ir kitaip įsitikinti ar jie tikrai kokybiški. Tiesa, tokia baimė atsirado ne iš niekur. Kai dar nedirbau mama, dirbau testuotoja. Taigi matyt tokia mano prigimtis, reikia viska išbandyti. Taip pat savo vaikų auginimo kelyje esu ne kartą susidūrusi su nesaugiais žaislais, aksesuarais ir jau turiu nemažai patirties.

Taigi šiandien noriu aprašyti savo patirtį. Nežinau, bet kažkaip man labai sunkiai sekasi rasti ekologiškus, personalizuotus, rankų darbo, bet saugius dalykus vaikams.

Taigi labai ieškojau saugių kramtukų, bet ne tokių kaip kiekvienoj "maximoj", o personalizuotų ir atradau nuostabią mamytę, kuri slepiasi po vardu "Gugis decor"

Taigi išbandėme personalizuotą kramtuką pelėdžiuką.


Nerealiai gražus, pats kramtukas yra kaip atskiras daiktas, o veltinio pelėdžiukas yra rankų darbo dekoras priklijuotas karštais klijais, o dar įpakuotas kaip saldainiukas! Taip pat pristatytas sekančią dieną po užsakymo!


Mažajam Taurui labai patiko! Skaniausiai graužėsi viduriniai kamuoliukai ir formelės, kurios yra gana didelės, palyginus su kitais mano šiandien aprašytais kramtukais. Detalių dydis apie 1cm, taip pat juostelė stora ir sutvirtinta mazgeliais ties kiekviena nauja formele.

 

Užsegimas taip pat labai fainas, plastikinis, paspaudžiamas ir pastumiamas - neįveikiamas vaikui.

Taigi jau kai prisegėt, vaikas tikrai nenusiims ir nepames. Maniškis tikrai visaip traukė, lupo, plėšė, ropinėjo su juo ir vaikščiojo.


Tiesa, negaliu nepaminėti fakto, kad iš bandymo nusiimti prisegtą laikikli Tauras jau pirmą dieną, per maždaug valandą nuo gavimo, nulupo dekoratyvią pelėdėlę. Aišku, šiuo atvejų, net gi išardžius, liko originalus kramtukas su laikikliu ir atskirai dekoratyvi pelėdžiukė. Užspringti nebuvo kuo, pluoštas iš vidaus nelindo. Tiesa, jei iš vidaus lįstų plaušas, tai juo tikimybė užspringti būtų tokia pat, kaip ir jei lenda iš kitų minkštų žaislų.


Grįžus dukrai, jai taip pat labai patiko naujas žaislas. Abu kramtė, lankstė ir visokeriopai apžiūrinėjo. Tiesa, man gal net gi norėtųsi jo šiek tiek trumpesnio, nes ropodamas Tauras vis su kojytės keliu užlipdavo ant kramtuko, kai jis buvo prisegtas prie kakliuko.

Bet šiaip gaminys patiko, manau bandysiu dar ir personalizuotas dekoracijas šventėms, nes dekoracija labai kokybiška, turim jau mėnesį, o kaip tampo, taip tampo po namus. Pėlėdžiukas kartu ėjo ir į vonią, nenusidažė ir kitaip nesusigadino, tad manau, kad tikrai gana kokybiškas ir kruopščiai padarytas. :)

Mano baubas numeris vienas:

Vardinukai. Vardiniai čiulptukų laikikliai.

Matyt visos žinot apie ką aš kalbu.


(Nuotrauka iš https://s03-lt-babies.vinted.net/images/item_photos/243/437/thumb310x430_25734342.jpg?1451478895)

Jų prekyba internete labai plati, nuotraukos gražios, bet... Niekada tokio dalyko nepirkau, nes man jie visada atrodė baisiai nesaugūs ir maniau, kad niekada nesusidursiu, bet dar kai auginau tik Lėją ėjome į mankštas mamoms "Lieknėjimo centre". Ten buvo ir kitų mamų su vaikais, o vienos iš jų vaikas turėjo tokį čiulptuko laikiklį. Žodžiu, mankštos pradžioje atsiklijavo dekoracija nuo segtuko. Mama padėjo tą dekoraciją ir toliau savo vaikui leido tampytis šitą siaubą tarp kitų vaikų. Po kelių akimirkų pamačiau, kaip po grindis pabyra visi karoliukai. Staigiai griebiau dukrą ant rankų, kad neįsidėtų į burną ir neužspringtų. Pamenu kiek išgasčio visoms buvo tuo metu. Taigi, čia mano galva yra pats nesaugiausias dalykas, kurį tėvai gali nupirkti savo vaikams. Juk rinkoje yra tiek daug saugių čiulptukų laikiklių! Pagrindinė ir didžiausia tokių kramtukų bėda yra tai, kad tarp kiekvieno karoliuko nėra mezgelio, t.y. jei nukrenta vienas karoliukas, tai nukris ir visi kiti.

Baubas numeris du:

Gintariukai. Gintariniai karoliai vaikams.


(Šaltinis http://demo.myeshoprent.com/demo-18/image/cache/data/design-2/Karoliai-vaikiski/GK02-1-1000x1000_0.JPG)

Pati turėjau, tiesa nuo pradžių į juos žiūrėjau gana skeptiškai. Dukra gavo dovanų iš savo krikšto mamos per vardynų ceremoniją. Atrodo labai gražiai, internete pilna info apie jų gerąsias savybes, tad nusprendžiau uždėti ir pabandyti. Tikrai dukrai labai patikdavo juos liesti, taip pat laikyti burnytėje, sako, kad padeda dygstant dantims. Taigi po kokio mėnesio vieną dieną pamačiau, kad dukra kažkuo springsta. Pasirodo atkando pusę gintariuko! Kai geriau apžiūrėjau, paaiškėjo, kad nebebuvo jau dviejų gintariukų! Nuo tos dienos nuėmiau šiuos karolius.


Tiesa, kai kurie žmonės teigia, kad gintariniai karoliai labai gerai šunims nuo blusų :D Taigi jie buvo perleisti Ožkai. Dabar su vyru pamatę vaiką su gintariniais karoliais tyliai kikename, kad gal turi blusų? :D Bet jei rimtai, tai nesaugu, mamos, nenaudokit tokių nesąmonių! Kiekvieno gintaro gabaliuko kietumas gali skirtis ir vaikas gali juos lengvai perkasti, užspringti ir dar blogiau... Na žodžiu pliusas bent tas, kad ties kiekvienu gintariuku yra mazgelis, bet tai juk neapsaugo nuo perkandimo.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment