Monday, January 9, 2017

Mūsų mėgstamiausios - Japoniškos sauskelnės

Pirmą kartą apie šį produktą išgirdau per nėštukių mankštą, kai dar laukiausi Lėjos. Viena mama pasakojo, kad buvo nuvykusi į kažkokią parduotuvę apžiūrėti ypatingų sauskelnių. Mane labiausiai patraukė raktinis žodis "japoniškos". Man Japonija asocijuojasi su inovacijom, kokybe ir funkcionalumu. Grįžus namo, po mankštos iš karto pradėjau ieškoti informacijos ir pačios pirmos sauskelnės, kurias aš nusipirkau buvo Moony newborn. Jos tikrai man labai patiko. Gimus dukrai naudojome tik jas ir gavus promo kūdikio dėžutę ir pabandžius ten įdėtas sauskelnes sutrikau... Pasirodo ant daugelio rinkoje esančių mažų dydžių sauskelnių net gi nebuvo išpjauta vieta bambagyslei! Neliesti bambagyslės ir jos neuždengti yra labai svarbu, kad bambytė užgytų sėkmingai.


Šiandien noriu pasidalinti japoniškų sauskelnių savybėmis, kurios turėtų būti svarbios kiekvienai mamai, kuri renkasi sauskelnes:

1) Svarbiausia savybė naujagimiui - išpjauta vieta bambagyslei, kuri yra "Moony" sauskelnėse. Nereiks nieko lankstyti ir bambagyslė užgis labai greitai. Tik nepamirškite ir tinkamos priežiūros, kurią rekomenduoja gimdymo namuose, o taip pat gerai ištraukite bambytę, kai valote, nebijokite.

2) Drėgmės indikatorius. Daugelis rinkoje esančių sauskelnių neturi drėgmės indikatoriaus arba jį turi tik pirma pora dydžių, o aš prie jų taip pripratau, kad gavusi sauskelnių tortą su paprastomis sauskelnėmis niekaip nesupratau kaip čia žiūrėti ar jau yra? :)Per vidurį yra dvi geltonos juostelės. Kai jos pažaliuoja (pamėlynuoja) - metas keisti sauskelnes!


Bandant kitas sauskelnes, paprastai suprasdavau iš susidariusio gelio ir pasklidusio, nemalonaus, šlapimo kvapo, kurio šios sauskelnės neturi!

Juk nei viena mama nenori, kad jos vaikas vaikščiotu su kabančiu ir sunku pampersu, o dar blogiau -iššustų užpakaliuką.

3) Jokių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, tad sauskelnės nesmirda kaip kitos populiarių rinkoje gamintojų sauskelnės. Sauskelnės yra hipoalergeninės, tad tinka net ir jautriausiems vaikams. 

Kai draugai laukėsi vaiko, jiems taip pat parekomendavome japoniškas sauskelnes, nes abu tėveliai yra labai alergiški, tad alergijas paveldėjo ir vaikas. Pavadinimo jokio nesakėme, jie tiesiog nusipirko "Goo.N" ir daugiau jokių kitų sauskelnių net ir nebandė, nes jiems taip pat jos labai patiko, o svarbiausia tiko jų mažajam vyrukui!

4) Natūralus medvilnės ir bambuko pluoštas, tad sauskelnės yra labai švelnios ir gerai sugeria drėgmę. 


Tikrai didelis skirtumas nuo "Pampers" kur per reklamas rodo, jog viską sugeria. Daug mamų internete atliko palyginimus su poperieriukais ir japoniškos sauskelnės (dešinėje) tikrai lenkia kitus gamintojus, kai lyginamas drėgmės sugėrimo greitis. Tiesa, jos tokios geros, kad man elementariai gaila švaistyt geras sauskelnes ir dar kartą atlikinėt šį testą, kurį atliko daugybė mamų, nes aš puikiai žinau, kad jos sugeria drėgmę iš karto. :)

(nuotrauka iš http://irecommend.ru/sites/default/files/imagecache/copyright1/user-images/12484/img_2342.jpg)

5) Sauskelnės kvėpuojančios, jose nėra jokio polietileninio sluoksnio, tad vaiko užpakaliukas neiššus.


Iš tiesų mūsų namų vaistinėlėje gimus vaikams atsirado ir "sudocream" ir kiti preparatai, bet jie buvo panaudoti tik porą kartų, kai vaikai buvo išberti dėl ligų arba antibiotikų vartojimo, o tikrai nebuvo kasdien naudojami. Auginant du vaikus nesunaudojau net gi vieno "sudocream" indelio. 

6) Daugkartiniai lipdukai, tad galima užklijuoti  ir atklijuoti, kol priderinate tinkamą apimtį apie juosmenį. Taip pat nustatyti užsegimą lygiai padeda tolygūs paveikslėliai ties liemeniu, tereikia užsegti ant tos pačios spalvos ir abi pusės bus lygios, tad vaikui nespaus šonų. 

7) Tampri nugarėlė užsegamose sauskelnėse, tamprus liemuo užmaunamose sauskelnėse ir tampri kojų zona saugo, kad sauskelnės vaikui nespaustų ir nepritrintų. 8) Lipdukas nugaroje ant sauskelnių kelnaičių. Dalykas, kurio aš pasigendu daugumos kitų firmų užmaunamų sauskelnių dizaine.


Juk numovę užsegamas sauskelnes jas visada sulankstome ir užklijuojame, kad nesklistų nemalonus kvapas. Tą pati labai patogu padaryti ir naudojant šiuos lipdukus.


9) Paveikslėliai su "Mike pūkuotuku". Tikrai nematau prasmės iš paveiksliukų ant kūdikiškų sauskelnių, bet kai pusantrų metų dukrą mokiau eiti ant puoduko, ji mėgdavo išsirinkti gražiausias sauskelnes, o po to einant ant puoduko kartu žiūrėdavome ar juostelės vis dar geltonos ar jau netyčia pasikeitė į žalią.10) Dvigubi krašteliai, kad būtų geresnė apsauga nuo pratekėjimo. 


O taip pat nuo pratekėjimo geriausiai apsaugo teisingai pasirinktas sauskelnių dydis. 

Aš pastebėjau, kad mano vaikams japoniškos sauskelnės idealiausiai tinka, jei pasirenku dydi, kuris yra pirmoje pusėje rekomenduojamo gamintojo dydžio, t.y. jei vaikai yra 5kg, jam renkuosi S dydi, jei vaikas jau 6.5kg, tuomet jau renkuosi M dydi, nes nors 6.5kg yra vis dar padengiama S dydzio, bet iš praktikos jau žinau, kad geriau sugers ir tinkamesni pagal dydi bus M dydžio. Tarkim dabar, mano 11.5kg Tauras jau nešioja XL dydzio 12-20kg sauskelnes. Prie šio dydžio perėjome nuo maždaug 11,3kg. Tai gi, kaip ir kiti tų kraštų gaminiai- sauskelnės yra šiek tiek pamažintos. Todėl rinkitės vienu dydžiu didesnes sauskelnes.

Apie patirtį perkant iš www.brillante.lt :

Paprastai mamos juk turi labai daug reikalų ir vis pamiršta, kad jau liko paskutinė pakuotė sauskelnių...  O kas būna tada? Nebegali laukti ir tenka lėkti pirkti arba siųsti vyrą į parduotuvę. Aš visą laiką stengiuosi susižiūrėti iš anksto, ypač dėl to, kad "Maximoje" ar tuo labiau artimiausioje "Iki" kokybiškų, nedvokiančių ir mano mėgstamų sauskelnių nenusipirksi. Todėl dažniausiai stengiuosi užsisakyti internetu, kelias pakuotes, kad nesibaigtų, taip pat mėgstu "užsipirkti" per akcijas. Bet šį kartą kažkai neapsižiūrėjau ir likus kelioms sauskelnėms susizgribau ir užsakiau iš www.brillante.lt . Neitikėtina, bet jau kitą dieną kurjeris atvežė. Labai pradžiugino mano mažajį, kuris iškart išbandė tiek ir naujas sauskelnes, tiek ir dėžę, kurioje jos atkeliavo. :) 


Tai gi mano mėgstamiausios sauskelnės yra japoniškos. Nedrįsčiau sakyti, kad esu ištikima vienam prekiniam ženklui, matau nedidelį skirtumą tarp "Moony" ir "Merries" sauskelnių. Todėl dažniausiai perku tiesiog tinkamo dydžio ir būtent tas, kurios tuo metu yra su akcija http://brillante.lt/ parduotuvėje. 


Abu vaikus auginau tik su šiomis sauskelnėmis ir ant spintos vis dar saugau atsargas (sauskelnes vaikui nuo 15kg), likusias, kai dukra išmoko eiti ant puoduko. Likučių tikrai nepardavinėju ar neatidavinėju, nes žinau, kad jos tiesiog puikios ir jas tikrai sunaudos mano sūnus, nes puoduko reikalai dar nejuda... ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment