Tuesday, January 24, 2017

Kaip jūs švenčiate vyro gimtadienį?

Ar tik man vienai sunku sugalvoti dovanas brangiausiems žmonėms? Atrodo visi viską turi, nieko nereikia, nebėra kuo nustebinti. Asmeniškai man sunkiausia kažką išrinkti savo mylimam vyrui Laurynui. Jis turi dronų, elektronikos ir vos tik kažko įsinorėjęs iškart nusiperka, o ką gi jam padovanoti per gimtadienį?

(Nuotrauka iš www.piestro.lt)

Jau ne pirmus metus žinau, kad geriausia dovana yra tortas. Na ne šiaip tortas, o mėsos tortas. Kadangi šią dovaną jam dovanoju ne pirmą kartą, tai žinau, kad plušimas prie viryklės ne visada atsiperka. Prieš kelis metus mano padovanotas mėsos šonkaulių tortas, kurį kepėme namie buvo žalias viduje ir perkepęs išorėje. Šiemet nusprendžiau nedaryti tokios klaidos ir mėsos pyragą užsakiau iš www.piestro.lt . Vaizdas tikrai nenuvylė, tik dėl vakaro prieblandos buvo labai sunku tai pertreikti nuotraukose.

Norėjau padaryti staigmeną vyrui ir vis jam sakiau, gal dar palaukiam, nepietaujam kol vaikai neatsibus, po to dar kažkokius laiko tempimo pasiteisinimus naudojau, kad tik jis neprisivalgytu iki to savo pyrago kokio šlamšto iš šaldytuvo. O mano vyras yra puikus šnipas. Iškart pasigirdo klausimas "Ar mes kažko laukiam?", po to "Tu man turi dovaną?", aš vis dar tyliu, o jis man "Tu man gal mėsos nupirkai?" aš "Nesakysiu", o jis tada "Gal mėsos torto laukiam?", sakau "Ne" (na juk čia ne tortas, o pyragas!). :))) Aišku vyras buvo nevalgęs pietų, tai teko prieš pristatant pyragą atskleisti jam šią paslaptį, kad jis dar truputį palūkėtų, bet laukti buvo verta! :)

Žaviai įpakuotas ir skanus pyragas atsidūrė ant mūsų stalo. O tada pradėjome visą ceremoniją: degėm, žiūrėjom, pūtėm ir aišku valgėm :)

Labiausiai pūtė ir gimtadienyje dalyvavo Lėja, Tauras nusprendė pramiegoti visą šventę, o degė įspūdingai!


Bandėm "Porco Rosso aštrus". Tiesa, nebuvo jis labai aštrus, matyt dėl to, kad mūsų šeimyna yra aštrumo mėgėjai. Taip pat sudėtyje buvo svogūnų laiškų, kurių aš nevalgau, bet kadangi užsakinėjau vyrui, tai užsakinėjau "teisingą" pyragą su viskuo. Nepatikėsit, bet svogūnų visai nesijautė ir aš kartu su vyru pilnais žandais kapojau šitą pyragą.


Įdaras gausus ir sodrus, mėsingas, ne vien daržovės su atsitiktiniais mėsos gabalėliais. Būtų galima sakyt, kad labiau mėsos pyragas, su atsitiktinėm daržovėm, tai iš mano vyro tik nykščiai pakelti į viršų. Pyrago nusprendėm nešildyti ir valgyti šaltą. Nu super, manau būtų puikus ir greitas maistas pusryčiams prieš darbą. Tik spėkit ar pyrago liko kitai dienai? Aha, atspėjot. Neliko. Aš prisiimčiau atsakomybę už kokį 1/5 pyrago suvalgymo, Lėja praktiškai nevalgė, nes paskelbė eilinį streiką ir nugraužinėjo tik pyrago tešlą, Tauras suvalgė nemažą gabaliuką, bet daugiau nei pusę pyrago vienu prisėdimu įveikė pats jubilijatas.


Iš to, kad vyras įkėlė foto į facebook taip pat galiu spręsti, kad dovana buvo užskaityta, o Likes tiesiog tai įrodo. :) 
Bet kodėl rezultate aš likau liūdna? Nes aš tai žele tortą dvi paras paišiau, o vyras, suvalgęs visą Piesto pyragą, mano žele torto net ragaut nebenorėjo :)


Tiesa, vėliau įkalbėjau vis gi paragauti gabaliuką, tai sakė, kad gavosi visai skaniai. Man tai svarbiausiai, kad gavosi gražiai su mano naujaisiais Jelly art tools'ais :) Tiesa, per vidurį proceso supanikavau, nes tortą su jais gaminau pirmą kartą, tad į pagrindą prikroviau šaldytų vaisių ir uogų.


Taigi šiam tortui irgi nestigo nei skonio, nei išvaizdos, tiek viduje, tiek ir išorėje.

Kitai svarbiai progai bandysiu kitą "Piestro" pyragą. Jau nusižiūrėjau saldų su varške, kuris manau labai tiktų į vaiko gimtadienį darželyje. O taip pat labai norėčiau išbandyti ir pyragą su lašiša, nes namuose neturim didelių žuvies mėgėjų, o aš vis ieškau būdo skaniai patiekti žuvį.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment