Thursday, January 5, 2017

Gera, kvapni ir pigi kosmetika.Sveikos,

šiandien apie kosmetiką vaikams ir šeimai iki 5 eurų, kuri nenusileidžia kokybe patiems prabangiausiems gaminiams.

1) Aš esu pamišusi dėl higienos, todėl specialią vietą mano namuose jau du metus užima šios servetėlės. Jas naudoju namie kartą ar du per savaitę, pereinu vaikų kėdutes ir staliukus. Taip pat jos labai praverčia naujose vietose, pvz kavinėse, kur nežinai, kokiomis priemonėmis ir ar išvis paviršiai yra valomi. Šios servetėlės spirituotos, tad gerai dezinfekuoja, rašo, kad naikina bakterijas ir nepiktnaudžiaujant yra tikrai geras pirkinys.Parduodamos assorti.lt parduotuvėje ir kainuoja tik 1,49 Euro. Naudojamos retai ir vienos pakuotės užtenka keliems mėnesiams. Taip pat dažnai panaudoju, nes auginame šunį, kuris kartais subloguoja, aplaižo ką nors ir pan. Tai viską retsykiais pravalau. Mano galva bent vieną pakuotę tikrai pravartu turėti namuose.

2) Puiki pasta parduodama pas dantistus ir vaistinėse, tinkama vaikams nuo gimimo iki 5 metų. Šioje pastoje yra nedidelis fluoro kiekis, bet šis fluoro kiekis padeda išlaikyti pieninius dantis sveikus. Mūsų su vyrų dantys yra labai gendantys, tad dantistė rekomendavo būtent šią pastą. Taip pat gydytoja sakė, kad net gi truputi sugedus dantims gera pasta gali padėti išvengti taisymo iki pieninių dantų keitimo.Pirkta dantistės A. Šlekienės kabinete ir kainavo apie 5 Eurus, bet naudojame jau virš metų valant kas dieną po du kartus. Tikrai rekomenduotinas pirkinys.

3) Dažna bėda vaikams - plaukų plovimas. Maniškė taip pamėgo šį šampūną, kad pusę jo išpylė vietoj dažų į vonią. Šampūnas ryškiai raudonas ir kvepia braškėmis, vadinasi "halos and horns" (liet. aureolės ir ragučiai), kaip tik tokie yra ir mano vaikai :)Tiesa jų Lietuvos parduotuvėse nemačiau. Perku iš platintojos facebook Lauros. Kainuoja 3 eurus, galiojimai geri, kokybė taip pat. Pirkau su siuntimu, tad prisidėjo 1,5 euro. Labai kvepia ir putoja, mmmm...

4) Kūdikių prausiklių išbandžiau daug ir daug jų man nepatiko, bandžiau "Babe", "SebaMed" ir daug kitų, bet prieš kelis mėnesius atradau šį "Eko Naty" prausiklį "Prismoje" už nerealiai mažą kainą 3 eurus!Per du metus, čia yra man labiausiai patikęs prausiklis ir aš jų jau sunaudojau kokius 3, nes tokį nešamės ir į baseiną, ir turint du vaikus iš kurių vienas jau bando pats praustis prausikliai eina laaaaabai greitai. Taip pat man nerealiai patinka, kad jis paspaudžiamas, tad lengva ir patogu dozuoti.

5) Turint aktyvų vaiką, labai svarbu higiena ir dezinfekcija. Mano dukra, kaip berniūkštis, pastoviai apsibrozdinusi, susibraižiusi, tad naudojam dezinfektantą, kuris negraužia, nedegina ir yra patogus naudoti.Dažnu atveju pati dukra jau sako "papurkšk, man skauda" :) Kainuoja iki 3 eurų ir yra visose vaistinėse. Tinka odos ir net gi gleivinių dezinfekcijai, taip pat tokį man buvo skyrę po gimdymo dezinfekuoti siuvimo žaizdoms. Tikrai būtinas namuose daiktas.

6) Tikriausiai ne viena turite kūdikiams skirtus cinko pagrindu pagamintus purškalus ar tepaliukus mažylių užpakaliukų ir odos priežiūrai. Su pirmąja dukra atradau man labai patikusį Uriage purškalą, bet jo kaina gana nemaža 10-12 eurų priklausomai nuo akcijų ir vaistinės.

Su antru vaiku atradau alternatyvą, šį purškalą:Veikimas labai panašus, sudėtis taip pat, tik kaina per pus mažesnė 6 eurai su centais. Tai pat parduodamas vaistinėse. Tiesa aš nei cinko purškalais, nei tepalais nepiktnaudžiauju, nes mano vaikai buvo iššutę vos porą kartų. Matyt dėl to, jog naudojam japoniškas sauskelnes ir jas keičiam apie 10 kartų per dieną. Bet namų vaistinėlėje taip pat man nepakeičiamas dalykas.

7) Nepamirškim ir vyrų! Mano vyras visą vasarą skundžiasi karščiais. Todėl kažkada atradau Nimfe parduotuvę Ozo prekybos centre. Tiesa jų internetinėje parduotuvėje nebematau šio produkto.Vėsinamoji pipirmėčių dušo žele tiesiog nereali. Tiesa, vienintelis minusas, kad ši dušo žele atsukama, o ne paspaudžiama ar išspaudžiama, nes labai greit išnaudojom. Taip pat perkant gavom ir mėginukų, tiesa ne visai tikslinė auditorija mes muilams, tad jie dar laukia savo dienos. Dar pardavėja labai rekomendavo sausuosius šampūnus - muilus, bet mano vyras nenorėjo bandyti, tad nepirkom.

8) "Arau" japoniškas šampūnas, taip pat labai mėgstamas mano vonioje. Pirktas iš narės @snoop mūsų mažyliuose! Kainavo vos 3 eurus, nors kitose LT parduotuvėse kaip Yasaya, Assorti ar Mioki kainuoja kelis kart brangiau. Jei dar nebandėte - būtinai išbandykit.Šampūnas bemuilis, tad plaukai neišsausėja, kas labai svarbu mamoms po gimdymo ar sausą oda turinčioms mamoms.

9) Po gimdymo susidūriau su didele bėda, pradėjo slinkti plaukai... Bet slinko ne po vieną ar du, o kuokštais. Išbandžiau labai daug priemonių, bet niekas netiko. Nuo šampūno "Anaphase" vėlėsi plaukai ir darėsi tiesiog kudlos, nuo kondicionieriaus "Plantur" nepajutau jokio efekto, tik finansinį...

Nuotraukoje galite pamatyti kiek panašių priemonių turėjau, bet centre yra tai, kas išgelbėjo, mamos parekomenduotas "HairX" šampūnas nuo plaukų slinkimo!Šampūnas šaunus, skalsus ir jo reikia nedaug. Taip pat paspaudžiamas dozatorius padeda taupyti šampūną. Aš savo kilometriniam plaukams naudoju apie 6 paspaudimus, juos ištrinu tarp delnų, o tik tada tarp plaukų, nes jis toks tirštas, kad net sunku paskleisti po plaukus neištrynus. Bet efektas nerealus! Kaina irgi labai palanki (su akcija apie 5 eurus) ir nusipirkti galite bet kuriame mieste iš "oriflame" konsultančių.

Linkėjimai tau, mama, už puikią rekomendaciją iš tavo platinamos kosmetikos!

10) Paskutinė, dar ne iki galo išbandyta priemonė andrea plaukų eliksyras.

Pirkta iš ebay ir jau supilta į tą patį "Arau" šampūną.Apie šią priemonę skaičiau be galo daug gerų atsiliepimų iš Aliexpress forumų ir mamų forumų. Mamos sako, kad jis tiek veiksmingas, kad net gi pradeda augti nauji plaukai, senieji pastorėja ir slenka daug mažiau. Kol kas aš didelio efekto nepastebėjau, bet kaina tik euras su centais, tad net ir pabandę beveik nieko neprarasite. Į 100ml šampūno arba kondicionieriaus reikia įpilti 3ml andrea eliksyro ir išplakti. Tai gi į likusius 200ml šampūno įpyliau 6ml. 1 ml yra apie 25 lašus, tad įlašinau apie 150 lašų.

Kol kas efektas kaip nuo šampūno. Bet naudojau vos porą kartų. Bandom kartu?

11) Mamos, nepamirškit savęs augindamos vaikus, prisižiūrėkite. Mano mama Edita ir aliexpress forumo mamos rekomendavo lūpų kaukes. Na smagus ir gan pigus ritualas. Po naudojimo lūpos liko labai sudrėkintos ir minkštos. Taip pat atrodo juokingai :)Nežinau ar faktinis efektas koks yra, bet procedūra tikrai maloni ir smagu pagąsdinti vaikus :) Pirkau iš ebay penkių vienetų pakuotė vos 1,5 euro, o džiaugsmo daug daug daug. :)

Pasidalinkite savo vonios kambario paslaptimis ir kosmetika iki 5 eurų!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment