Wednesday, January 18, 2017

Eitynės prieš smurtą


Sveiki,

šiandien kviečiu visus prisidėti prie puikios iniciatyvos ir šį savaitgalį sausio 21d 12h sudalyvauti eitynėse “Sister March Vilnius” nuo Vyriausybės (V. Kudirkos aikštės) iki Seimo. Šių eitynių tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į smurtą prieš moteris ir vaikus.


(Nuotrauka iš: 
https://www.facebook.com/KaralienesMortosMokykla/photos/gm.233020253807213/1588142997867748/?type=3&theater)

Netoleruokime smurto, nebūkime abejingi šiai problemai ir eikime! Tik visi kartu galime išvengti skaudžių tragedijų artimoje aplinkoje. Gal matydami, kad žmonėms rūpi ši problema, valdininkai imsis veiksmų ir priims įstatymus, kurie visam laikui pažabos smurtą, palengvins kelią išgelbėti skriaudžiamus vaikus ir suvaldyti agresorius šeimoje. Nepamirškime, kad agresoriai būna ne tik vyrai, o ir moterys. Netoleruokime smurto, nebūkime jam abejingi. Išgyvendinkime šią skaudžią mūsų visuomenės problemą visiems laikams!

Kviečiu įsidėti “Sister March Vilnius” facebook renginį (event) į savo kalendorius ir kviesti savo draugus dalyvauti. Pasiimkite vyrą, vaikus, o gal žmoną, draugą ir eikite. Eikime visi, nes tiek draugams, tiek vaikams, tiek artimiesiems svarbu matyti, kad tokia yra mūsų pozicija, kad smurtas nėra normalu.

Nenorite eiti?
Sugalvokit kaip apdovanosit save ir vaikus. Gal nueisit į kavinę atšvęsti, kad įveikėte visą distanciją, o gal pasidarysite pikniką ant rampų prie baltojo tilto su arbata iš termoso?

Labai nenorite eiti? Išsirinkite kavinę šiame maršrute ir gerkite kavą, bet sveikinkite balsu(!!!) pro šalį einančius eitynių dalyvius.

Sergate, labai labai nenorite dalyvauti? Pasidalinkite renginiu su draugais, parodydami savo poziciją prieš smurtą!

Kartu mes esame stiprūs!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment