Friday, December 16, 2016

Taurui 1-as!

Jūs net neįsivaizduojate kaip aš laukiau, kol mano mažasis sūnus išaugs ir užaugs. Jį auginti buvo visai kita patirtis, nei auginant pirmą dukrą. Bandžiau jį įamžinti kas mėnesį, kad jau tada, kai jis bus didelis- turėtume ką prisiminti.


Mano vienų metų Tauras gali paeiti du žingsnius pasileidęs, tiksliau pabėgti nuo vieno daikto iki kito, daug ropoja ir yra tikras padauža. Didžiausia metų laiko Tauro pramoga yra lipti. Užlipa ant sofos, atistoja, o kai pamato, kad eini jį "gelbėti" greitai šoka ant sofos ir pradeda ropoti arba išvis šokinėti stovėdamas. Žinau, žiauriai pavojinga. Dukra tokių bajerių nedarė. Taip pat mūsų alpinistas dar mėgsta ir knygutes, skriausti šunį ir šiaip vis jam nagus niežti, tampo visus šeimos narius už plaukų, ausų ir visko ko pasiekia. Aš jį vis dar maitinu savo pienu, nes tik tai jį nuramina naktį. Neįsivaizduoju, kaip reikės atsisakyti naktinių maitinimų. Planai išleisti sūnų į darželį nuo metuko yra senai palaidoti. Tauras visiškas mamytukas ir geriausiai jaučiasi man ant rankų, tad reikės šiek tiek palaukti, kol atsiras daugiau socialinių įgūdžių ir noro bendrauti su vaikais. Visi sakė "Palauk, už poros mėnesių bus geriau." Tiesa, taip tas geriau vis ir neatėjo. Vis dar keliamės naktį, nemėgsta niekur eiti, triukšmas jį erzina, tad sugalvoti vietą švęsti pirmą gimtadienį man buvo tikras iššūkis. Vieta turėjo būtų tyli, rami ir skirta tik mūsų šeimai, tad atkrito visi "X-planet" ir kitos masinių gimtadienių vietos, kurios patiktų dukrai Lėjai.


Galiausiai užsakėme "Kikilio lizdą". Visiškai to nesigailėjau nei būdama vietoje, nei nesigailiu ir dabar, nors kaina ir nemaža. Vieta buvo tokia kokios aš ir norėjau: skirta tik mums, jauki ir patogi, karstyklės tinkamos mano ir draugų vaikams, taip pat kampelis tinkamas sūnui su virtuvėle ir t.t. 


Taip pat dirbo fantastiška administratorė, kuri padėjo tiek paruošti vaišes, tiek ir buvo labai paslaugi visai klausimais. Vieta labai tvarkinga, tualetas vietoje, o ne bendras prekybos centre, kas labai patogu su mažais vaikais. 


Dar labai patiko, kad leido daineles iš kompakto "Mano lagaminas", nes mes jų klausomės ir namuose. Tiesa muzika buvo tokia tyli, kad neerzino mano mažojo Tauro, bet sukūrė tobulą foną. Tobula vieta turintiems dirglius vaikus, nes buvo labai privati ir skoninga šventė. Tiesa išeiti sutartu laiku taip pat truputi vėlavome, bet administratorė elgėsi labai taktiškai, gal net gi per daug gražiai su mumis, galėjo ir paraginti mus judintis :)


Vaišes šį kartą ruošėme namuose, kepėm vyniotinius, nes picos jau visiems įkyrėjo ir tikrai nebesinorėjo to paties per tą patį. Svečiai taip pat įvertino ir vaišinosi. Tiesa, kol kepėm iš ryto Tauras labai nuobodžiavo. :) Vaišinomės naminėmis močiutės obuolių sultimis ir kanelėmis.


Jubilijatas 90% laiko buvo ant rankų, nes buvo truputį neramus naujoje aplinkoje, bet buvo gana geros nuotaikos ir mielai pozavo nuotraukoms.


Dar kartą įsitikinom, kad vaikus labiausiai pradžiugina visiškai paprasti dalykai. Kepuraitės su meškiuku papuošė visų vaikų galvas ir tikrai juos pradžiugino.


Taip pat per kiekvieną šventę pirkdavau balionus su heliu. Vaikai juos tiesiog dievina. Šį kartą nusprendžiau tiesiog nupirkti paprastų teminių balionų ir juos pripūsti. Užsakiau iš ebay prieš kelis mėnesius. Gavau laiku. 


Balionai buvo labai džiuginantys! Dideli, tvirti ir ryškūs. Esu labai patenkinta šiuo pirkiniu! Taip pat vaikinai juos pripūtė per minutę vietoje, tad net nereikėjo išankstinio pasiruošimo. Taip pat buvau užsakiusi ir lazdelių balionams, kurios aišku atkeliavo už kelių dienų po gimtadienio. 


Nekreipiant dėmesio į tai, kad balionai buvo be helio, be lazdelių, o tiesiog pripusti ir užrišti, jie suteikė nerealiai daug džiaugsmo vaikams. Kaip ir visada, balionai buvo "išgraibstyti" ir visi vaikai parsivežė bent po vieną namo. Tai gi po šio gimtadienio nusprendžiau, kad daugiau balionų su heliu nebepirksiu. :)

Ir jei jau kalbame apie nenusisekusius dalykus, tai nepasisekė šį kartą labiausiai su tortu... Mūsų svajonė buvo tortas banginukas :)


(Nuotrauka iš https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/f4/f6/51/f4f651124947202ab9e5f6f6fdfae894.jpg)

Tik čia, jeigu ką, tai tortas kurį aš užsakiau iš "Liu-Patty". O ką gavau?  Plokščia, kreivą, miltuotą cukraus masės koldūną. Purslai torto viršuje buvo be blizgučiu, dažytas baltas šokoladas, o mėlyni dažai nutrupėję per visą torto viršų. Kadangi užsakiau dieną prieš, tai turėjau laiko ir paprašiau, kad sutvarkytų. Gaunu "sutvarkytą" tortą, t.y. nuplovė baltą šokoladą, t.y. viršus baltas, bet vis dar visas aptrupėjęs mėlynais dažais. Pradėjau sakyt, kad spalvos neatitinka, perdažykit, visas aptrupėjęs, detalės neatitinka... Ok, nusinešė, atneša atgal pavalę paviršių su drėgna šluoste, ant viršaus dar dryžiai vandens kur valyta... Vos neapsiverkiau. Jau nekalbu, kad spalvos neatitiko, nebuvo visų dekoro elementų. Tada man išmani pardavėja pasiūlė mokėti ne už visą svorį (2.2kg), nes nu pripažino, kad yra defektas, o už dalį, t.y. 1.8kg, kas vistiek yra 35 Eurai už visai ne tokį tortą, kurį užsakiau, be didžiosios dalies dekoro ir tragiškai baisų. Galiausiai pardavėja pasakė, kad "Jei nenorit, tai neimkit." Na aišku ne tokios reakcijos tikiesi, kai prieš savaitę užsakai ypatingą tortą šventei. Ok, susirinkau dukrą, kuri žiauriai susinervino, dėl to, kad nepaimėm "Banginiuko" ir išvažiavom į "Maximą".


Geriausias iš blogiausių variantų. Raudona mašinytė su gėlytėm ir drugeliais. Na bet tai buvo vienintelis dekoruotas tortas tą dieną Akropolio "Maximoje" (neskaitant visų su Mašenkos printais).

Taip pat, kad nebūtų per gerai, prieš pat išvažiuojant iš namų į gimtadienio šventę dukra atsisėdo ant torto dėžės. Tiksliau ne tai, kad atsisėdo, o beveik užšoko. Nusprendžiau namie net neatidarinėti torto ir vežtis jau tokį koks liko dėžėje. Tiesa, nebuvo taip blogai, vis prakiuro šonas. Gal vis gi ir neblogai ta cukraus masė? Bent tortas viskam atsparus, kaip koks tankas. :D


Viduje torto buvo dar smagiau, rūžavas pertepimas su biskvitu. Bet ko galima norėt įsigijus tortą paskutinę minutę.

Smagu, kad bent turėjau išsigelbėjimą, kurį kažkada nupirkau dukros gimtadieniu- išsiskleidžiančią ir grojančią žvakę. 


Žvakė labai pataisė torto išvaizdą ir nukreipė dėmesį nuo skylės šone. Taip pat gausus žvakučių skaičius sudomino ir jubilijatą. Aišku toks žvakučių kiekis pareikalavo jungtinių vaikų pajėgų pūtimo procese. Taip pat, kadangi žvakės melodija niekaip nesibaigė, tai buvo ir savotiška pramoga tėvams - ieškojimas, kaip ją užtildyti.


Vieta pasiteisino, tortas vis gi buvo, kas taip pat labai smagu, tai gi šventę skelbiu pavykusia. O dar dovanų gausa, stengėmės net visų vienu metu nepakuoti, nes prasidėjo visiška beprotybė. Ačiū visiems, kas buvote kartu!


Taip pat ačiū ir tiems, kurie kartu nebuvote fiziškai, bet buvote dvasiškai, bet atsiuntėte pirmą gyvenime laišką su atvirute... Goda, mylim, mylim ir bučiuojam! <3


Gimtadienis buvo pirmas, nepamirštamas ir nepakartojamas. Ir aišku su nuotykiais. Tikiuosi nuotykių bus ir daugiau, tik galėtų jie būti smagesni. :)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment