Monday, December 12, 2016

Tamsiems vakarams: Katė Voke

Šiandien tęsiu straipsnių ciklą skirtą žiemai. Šiame cikle rašau apie tai, kaip vaikus užimti žiemos vakarais. Mano vaikai neturėdami veiklos tiesiog išdykauja, o su veikla lengviau juos nuvarginti neapverčiant namų aukštyn kojomis ir laikytis dienotvarkės.

Mano dukra tiesiog dievina lapelius, o dar smagiau yra vokas su lapeliais viduje - laiškai!

Mūsų draugystė su pašto paslaugomis prasidėjo darželyje. Dukros grupė rašė laiškus seneliams. Labai apsidžiaugiau, kad vaikai yra supažindinami su pašto paslaugomis, nes jos po truputį nyksta. Taip pat vaikai patys piešė laiškų turinį ir metė laiškus į pašto dėžutes.


(Nuotrauka iš "vaikystės sodo")

Dukra buvo be galo laiminga. Kai nuvažiavo pas močiutę, jos abi peržiūrinėjo laiško turinį. Kiti seneliai paskambino padėkoti ir taip pat labai džiaugėsi.

Tokia buvo mūsų pirma pažintis su paštu, bet dukra laiško taip ir nebuvo gavusi. Tuomet atėjo brolio gimtadienis ir jis iš Lėjos krikšto mamos gavo gimtadienio atvirutę.


Lėja labai užpavydėjo ir aiškino, kad laiškas atėjo ne broliui Taurui, o jai.

Tai man padėjo suprasti, kad mano dukrai labai svarbu ir įdomu gauti laišką. Taip aš atradau "Katę Voke". Gal iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog vaiko nesudomins, bet prieš siunčiant išsiaiškino vaiko amžių ir žinokit fantastika, kitą dieną po užsakymo mano pašto dėžutėje jau gulėjo vokas!


Jūs nežinot, kaip man sunku buvo išlaukti visą dieną, kol grįš dukra! Jaučiau, kad viduje yra kažkas ne tik iš popieriaus. Miriau iš smalsumo, bet iškentėjau iki vakaro.

Dukra labai džiaugėsi, nuo jos veidelio nedingo šypsena, nors dar ir nežinojo kas bus viduje!


Dukra labai smalsiai pakavo ir stebėjosi kiek visko tilpo viename voke:


Laiško turinys pataikė tiesiai į dešimtuką:


Dukra įdėmiai klausėsi katės laiško, kurį jai perskaičiau. Taip pat jai labai patiko ir eilėraštukas. Viduje dar buvo receptukas, tiesa neatskleisiu koks - užsisakykit katę voke ir patys išbandysit. Tik noriu pasakyti, kad receptukas buvo tinkamas abiem mano vaikams ir užemė juos apie gerą valandą, kas yra ojjjj kaip ilgai, nes paprastai vaikai nauja veikla buna užimti vos kelias minutres. Taip pat po to šį gaminį nusinešėme ir į darželį, "pavaišinome" draugus. :) Taip pat viduje buvo ir gumutė, kuri atrodė kaip kiškučio ausytės, tik dukra visiškai neleido jos nufotografuoti... Kaip gi galima fotografuotis nusisukus nuo kameros?


Pirmoji katė voke mums labai patiko.

Už savaitės sulaukėme antrosios katės voke. Tiesa taip pat iš ryto... Ir vėl aš kenčiau visą dieną nuo smalsumo... :)

Vos tik dukrai grįžus, liepiau susitvarkyti žaislus, nes namie buvo siaubingas bardakas, o tada pažadėjau dovaną.

Susitvarkiusi savo žaislus smalsuolė gavo laišką, kurį mikliai sudraskė ir išpakavo jo turinį:


Laiško turinys buvo dar įspūdingesnis nei pirmojo. Jis labai mums tiko!


Laiško viduję buvo katiniškas tvarkymosi grafikas! Kadangi prieš gaunant laišką Lėja susitvarkė, aš jai pasiūliau nuspalvinti pirmąją tvarkos katę ir pakabinau grafiką ant šaldytuvo.

Laiške taip pat buvo jos naujos draugės katės nuotrauka.


Lėjai be galo patiko, kad pagaliau pamatė draugę, kuri jai siunčia laiškus! Man taip pat labai patiko, kad nuotrauka buvo tikra, o ne spausdinta ant popieriaus. Katė nukeliavo į mūsų šeimos albumą, nors iš to džiaugsmo lakstydama po kambarius su Lėja, šiek tiek ir nukentėjo.

Taip pat buvo ir laiškas, kurį vėl garsiai perskaičiau savo dukrai, o ji įdėmiai klausėsi. Po to laišką papuošė ir kartu atkeliavusiais lipdukais. Lipdukai buvo su gyvūnėliais, tad mokėmės jų pavadinimus ir ginčijomės, kad šernas, tai jau tikrai yra arklys. :D


Po to Lėja užsiklijavo sau ant nosies lipduką su kiaulės nosyte ir toliau lakstė po namus.

Šios katės labai pradžiugino mūsų šeimą. Manau, kad dar ne kartą gaminsime pagal katės receptą ir būtinai pratęsime tvarkymosi grafiką, nes panašu, kad jis motyvuoja mūsų dukrą.

Taip pat kalėdiniu laikotarpiu keliauja ir kalėdinės katės. Mes jas butinai išbandysime. Kviečiu ir jus nudžiuginti savo vaikus mažomis staigmenomis!

Dabar mūsų šeima užsikrėtusi laiškų manija laukia dar vieno laiško iš Gydytojų klounų, kurie kalėdiniu laikotarpiu dovanoja laiškus vaikams. Pasirodo vieną ir mums užsakė mūsų mylinti močiutė. Jus kviečiu prisidėti ir paremti gydytojus klounus, kad jie neštų džiaugsmą sergantiems vaikams! <3

Katiniški linkėjimai visiems mano skaitytojams! Tingių ir ramių jums vakarų!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment