Saturday, December 31, 2016

Mamos, sportuokime!

Sveikos,

tai ką? Baigėsi vasara, aptingom, o dar tos šventės... Prisivalgėm silkučių, keptų vištyčių? Na aš tai silkučių bent nevalgau... :D O jei rimtai, tai žiemą žiauriai tingisi... Norisi sėdėt prie teliko, susivyniot į dideli šiltą katiną ir valgyt steiką. Nu bent man tai tikrai norisi. O ar nepamirštat savęs? Męs su Tauriuku tai nepamirštam. Gal pamenat, kaip prieš kelis mėnesius rašiau, kad sportuojam su vežimėliais straipsnyje apie pramogas su vaikais.


Tai žinokit man jau per šalta lauke... Bet kitos bebaimės mamos vis dar sportuoja lauke su "Stroller fitness" ir Radvile priešaky! Galit patikėt? Va jums įrodymai:

Vis gi, kai pagalvoji, tai einam į lauką ir žiemą, tai gi kodėl nenušaut vienu kartu dviejų zuikių? Mama pasportuoja, vaikas sau ramiai pamiega miške, pakvėpuoja grynu oru. Bet man per šalta, kaip ir sakiau, noriu sėdėt namie, šiltai ir gert arbatą, o fantazuot, kad geriu karštą vyną. Tam puikiai tinka karšto vyno skonio arbata, kurią gavom dovanų per Kalėdas.

Kažkaip nekuklu, visą vasarą sportuoji, o po to per žiemą visas sportas nueina šuniui ant uodegos. Tai va, sezono naujiena su Radvile: mamų mankštos salėje!


Na ką aš galiu pasakyti, smagu, tikrai smagu. Vaikai pasižaidžia, mamos pasportuoja, vietos laaaaabai daug, kiek neištirtų plotų mano mažajam žygiuotojui! Tiesa per pirmą mankštą jau galvojau, kad nieko nebus, nes visą laiką buvo įsikibęs į mane, lipo, korėsi, griuvinėjo, viską traukė iš pakampių, stumdė ir lipo ant stalo. Galvojau, kad su šita mankšta nieko nesigaus, o tada viena mama ištraukė užkandžių dėžutę... Ir prasidėjo balius. Vaikai sėdėjo aplinkui, keitėsi gertuvėm, nu tikras balius, gaila, kad niekas nenufilmavo. Po baliaus grindys kelių metrų spinduliu buvo nusėtos storu trupinių sluoksniu... :D

Va tada supratome, kad į mankštą dar būtina neštis ir užkandžių dėžutę ir viskas bus gerai!


Man labai patinka dėti kelių rūšių užkandžius į pelėdiškas bento (kelių skyrių) užkandžių dėžutes iš Ebay (kurios be galo patinka ir mūsų vaikams). Šią savaitę nešėmės mėgstamiausius Bebi sausainius su šešių rūšių grūdais ir "Urban food" kukurūzų lazdeles su burnočių sėklomis. Šiaip aš nesu didelė sausainių fanė, bet būtent "Bebi" sausainiai man labai patinka. Jie tirpsta burnoje, tad nebaisu, kad vaikas užsprings. Taip pat mūsų vaikų labai mėgstamas užkandis yra naujos "Urban food" lazdelės, bet aš niekaip nesuprantu kuo jos jiems taip patinka? Aš pati kai jas paragauju, tai burnoje atrodo lieka po to toks šieno skonis, o vaikai prisėdę gali vienu kartu suvalgyti visą poką. Jei dar nebandėt - būtinai išbandykit šiuos du sausus užkandžius.


Vos tik patiekus užkandį - sausainiai buvo surinkti į rankas, kad tik niekas kitas jų nepaimtų :)

Taip pat nešantis sausus užkandžius labai svarbu nepamiršti ir pagirdyti vaiką, tad pasiimkite savo mėgstamiausia neišsiliejančią gertuvę.

Kol kas salėje karaliauja "Contigo" gertuvės su šiaudeliu, nes jas turi du vaikai iš keturių. :) Svarbiausia, kad vanduo neišsilietų, nes kitaip iš sausainių ir vandens pasidaro labai lipni masė, kuria paskutinį kartą mane nuo galvos iki kojų nutepė mano mažas džiaugsmelis, nes į mankštos galą labai norėjo pasiglaustyti.

Taip pat gerti reikia ne tik vaikui, o ir mamai. Man labai patinka "Donat Mg" mineralinis vanduo.


Aš esu iš tų žmonių, kurie gyvenime geria tik kolą. Nors nežinau ar dar tokių žmonių yra? Gal tik aš viena? Na nesvarbu... :) Tai gi man paprastas, negazuotas vanduo labai nepatinka. Bet taip pat nepatinka ir per daug gazuotas, nepatinka sūrus, na žodžiu, kaip sako "Skonis - skonio reikalas." Tai man šio mineralinio skonis yra pats tas. Nei per daug gazuotas, nei sūrus, labai malonaus švelnaus skonio. Tai gi šio mineralinio net gi pusę litro (!!!) aš įveikiu per visą treniruotę, kai paprastai negazuoto vandens išgeriu vos porą gurkšnių.
Taip pat nesenai šeimoje prasidėjo ir žarnyno virusas, tai gi aš taip pat gėriau šį mineralinį, tai pirmą kartą per visą istoriją nebuvo taip, kad gerčiau mineralinį ir nuo jo paties žiaukčiočiau, kaip būdavo seniau geriant "Vytautą" ar "Borjomi". Tai gi pagaliau atradau sau tinkantį ir patinkantį gėrimą, kurį galima gerti, kai negalima gerti kolos. :)
 Na va, instrukcijos perduotos, kas jungiasi pasportuot po švenčių? Męs tai jau mėnesį plušam, o kas kartą mankšta vis kitokia, tai gi nepabosta. Kviečiu jus visas registruotis į mankštas, tiek viduje, tiek ir lauke! Kur jums labiau patiktų? O gal norite išbandyti ir ten ir ten? Juk pirma treniruotė visai nemokama!

Tai ką, mamytės, prisižadam? Nuo Naujų sportuojam?
Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment