Wednesday, November 16, 2016

Šviesų šou

Ar ir jums taip būna, kad nuvažiuoji į kokį giminių susibūrimą ir vaikas prie stalo nuobodžiauja?

Man taip būna labai retai. Šį kartą nuvykus į svečius dukra buvo labai laiminga.

Pirmiausia važiavom pas Lėjos prosenelę Birutę. Ten turėjau pasikeisti padangas. Buvo jau vėlyvas vakaras, tad mano močiutė man padavė prožektorių ir aš pamačiau, kaip sužibo mano dukros akys. Tai gi prožektorių įdaviau dukrai, o pati ėjau susinešti padangas visiškoje tamsoje.

Vėliau vykome į svečius pas mano krikšto tėvus. Kartu važiavo ir prožektorius. Pamačius, kad atvykom su dukra mano puikus krikšto tėtis Jonas kažkur išlėkė.

Už 10 minučių grįžo nešinas dviem prietaisėliais. O tada prasidėjo magija...


Buvo iš tiesų įspūdingas lazerių šou, šviesos sukosi, keitėsi spalvos, o dukrą vaikščiojo tiesiog atkabinusi žandikaulį ir net gi kelis kartus atsitrenkė į baldus, nes buvo visiškai sužavėta.

Tiesa, juk galima ne tik apžiūrinėti šviesas ant lubų, bet daryti ir savo šviesų šou su prožektoriumi...


Galima išbandyti ir savo akių atsparumą šviesai...


Taip pat noriu priminti, kad lazeriai yra pavojingi akims, tad reiktų visą laiką prižiūrėti vaiką, kad jis nežiūrėtų tiesiai į lazerių švieseles. 


Daugiau smagių akimirkų video įraše:
Iš tiesų šviesos, lazeriai ir projektoriai yra puikia pramoga visiems, tiek mažiems, tiek ir dideliems. Prieš išeinant namo, viena iš šventėje buvusių močiučių iš Jono pusės pasakė "Jei nebūtų buvę Lėjos, būtų nebuvę taip smagu." o tai yra puikiausias komplimentas kiekvienai mamai ir jos vaikui. :)

Jei ir jūs norite tokių pramogų, bet neturite draugų, dėdžių ar kaimynų, kurie turėtų tokios technikos, nenusiminkite, turiu kelis pasiūlymus:
  • "Star master" žvaigždžių projektorius perkant lietuvoje truputi brangesnis, apie 4,5 euro ir jei turite kantrybės perkant iš užsienio kainuoja pigiau apie 3,3 euro. 
  • Namų sąlygomis dar labai smagi pramoga yra "disco bulb" (diskotekos gaublio imitacija- lemputė) tinkama standartiniam cokoliui. Įsigyti galima Tiger shop arba internetu iš užsienio. Taip pat turime ją ir namie, tik dukra jau nebeleidžia jos išjungti, turi suktis visą dieną, tad kartais tenka paslėpti.
  • Migdukai žaisliukai, kurie taip pat kuria projekcijas - obuoliukas ir vėžliukas.
Tai gi dar kartą mano mintys buvo išklausytos ir sūnus per gimtadienį taip pat dovanų gavo vėžliuką migduką. Groja, šviečia ir dainuoja kiniškai. Bet tai kokio nerealumo! Dukra visą vakarą nešiojasi apsikabinus. Man taip pat labai patinka, kad dainuoja kiniškai, nes stengiuosi vaikus supažindinti su kuo daugiau kalbų, be to tie neįprasti sąskambiai man tikra atgaiva po visų "Baby bus goes round and round..." arba "Du gaideliai du gaideliai baltus žirnius kūlė..." arba "Adiuo Adiuo" (Japoniškai dainelė iš filmo "Totoro" angl. "Ei lets go, ei lets go" liet. "Ei eime, ei eime!") kurie jau tiek išūžė galvą, kad net kai susitariame su vyru, jog šiandien nerodom jokių filmukų, tiesiog vaikščiodami ar gamindami valgyt patys pradedam dainuot... :DKai matydavau juos parduodamus, galvojau, kad jie tokie labiau "skysti", bet tikrai kietas ir tvirtas plastikas ir taip pat labai minkštos kaip pelytės kojos ir rankytės. Vaikams labai patiko! Ačiū Justės šeimynai už puikią dovaną! <3

Tiesa mano šio meto pirkinių planuose yra tikroviškus žvaigždynus atvaizduojantis projektorius, kuris įsikurs vaikų kambaryje naujame name. Tiesa jų kainos truputį "kandžiojasi". Bet manau, kad smagu turėti tokį "žaisliuką" edukaciniais tikslais.


Mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadCat <3


No comments:

Post a Comment