Wednesday, November 23, 2016

Pirmosios dovanos!

Sveiki,

Savo blogą pradėjau rašyti su mintimi, kad jis turėtų skatinti pirkti ne pačią brangiausią prekę, o kartais ieškoti kompromisų, kurie pigūs ir yra puikūs. Tiesa, pati neturiu ribų. Perku daug, o dažnu atveju savo pirkinių ir nepanaudoju. Šį kartą noriu paskatinti dalintis vaikų išaugtais rūbais. Gaila, bet dažnu atveju būna taip, kad rūbeliai, vaikiškos priemonės ir kita tiesiog būna nuperkama, o vėliau ir išaugama net nenuėmus etikečių. Šiandien tvarkiau spintą ir taip pat radau 6 dalykus, kuriuos nupirkau, gavau dovanų, neradau progos panaudoti ir nusprendžiau padovanoti jums. :) Juk artėja šventės - dovanų metas! Apdovanosiu 3 mamytes, kurioms ir išsiųsiu jų pasirinktus prizus. Kol kas tikrai neturiu mecenatų, tad siuntimo ir dovanų kainą teks padengti pačiai, bet tikiuosi, kad ką nors nudžiuginsiu. ;)

O dabar apie prizus:


1. Raudona vaikiška "varlytė". Tinkama nuo gimimo iki beveik suaugusio žmogaus kaklo. Reguliuojama.
2. Naujas ekologiškas "Balance" vaisių ir daržovių ploviklis sodos pagrindu. Tinkamas vaikams.
3. Vaikiškas seilinukas su viščiukais mažajam valgytojui ar valgytojai.
4. Kūdikiškos kojinės berniukui neslystančiu padu. 0-12 mėn.
5. "I believe in Santa" komplektukas: kepuraitė ir seilinukas. Naujagimiui 0-3 mėn.
6. Kepuraitė su pelėda mergaitei. Etiketėje sako, kad 2-7 metai, bet realiai 1-3 metų.

Ką reikia padaryti, kad gautumėte prizą?
1. Pamėkite mano FB puslapį;
2. Pasidalinkite šiuo įrašu;
3. Po šia foto komentaruose rašykite kokios dovanos ir kam norite, susipažinkime: (pvz. Dovana nr. 2 dukrai Lėjai kuriai beveik 3 metai, nes ji labai mėgsta obuoliukus iš mūsų sodo.)

Tris laimėtojas paskelbsiu už 2-jų savaičių.

Kviečiu ir jus dalintis rūbais, kurių vaikai net nespėjo apsirengti ir tais, kurie jau panaudoti ir išaugti. Nustokime kaupti pas senelius, ant aukšto, pasidalinkim! Juk kalėdos artėja. <3

Dovanokime ir gaukime dovanas! Gražaus ir ramaus jums visiems švenčių laukimo!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo atrastus ir mane sužavėjusius produktus, o taip pat labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment