Friday, November 11, 2016

Mugių karštinėSveikos,

Iki kol dukrai sukako maždaug metai, viską tiesiog kraudavau į dėžes ir veždavau draugams, pažįstamiems, bendradarbiams ir t.t. Labai mėgstu daiktus ir jų perku be proto daug. Visai neturiu saiko. Todėl milžiniškas dėžes rūbų, batų, žaislų ir kitų priemonių tiesiog dovanodavau. Taip prasidėjo labai faina draugystė su bendradarbiais, kurie augino maža berniuką, tad jų berniukui paaugus, kai sužinojo jog mes laukiamės antro vaikelio, jie taip pat maišais nešė mūsų mažyliui rūbus, žaislus... Neturėjau ir parduodamų daiktų mūsų mažyliuose, nes čia tik retkarčiais ką nors nusipirkdavau, nedėdavau jokių skelbimų, nedalyvaudavau jokiose mugėse, tiesiog viską dovanodavau ir skolindavau pažįstamiems ir draugams. Taip pat buvo ne viena  menkai pažįstama šeima, kuriai tiesiog dovanodavome rūbus, nes rūbų turėjome labai daug.

Po vieno tokio eilinio daiktų ir žaislų atidavimo vieniems draugams, vyras sulaukia žinutės "Mums žaislų nereikia, pasiimkit arba atiduodam į caritą". Ši žinutė mane sunervino, nuvažiavau ir pasiėmiau žaislus, nes žinojau, kad laukiamės antro vaikelio ir man jų dar prireiks. Po to sekė didelių daiktų gražinimai iš kurių grįžo ne visi... Ir aš supratau, kad gana, daugiau nieko nebedalinsiu už dyką.

Nuo tos dienos pradėjau krauti žaislus į FB grupes, mūsų mažylius, dalyvauti mamų mugėje, mamų turgeliuose. Ir žinot ką? Aš niekad netikėjau, kad kas nors gali pirkti jau nešiotą rūbą. Tuomet man atsivėrė akys ir tapau tuo, kuo esu dabar... :)

Ne paslaptis, kad aš esu didžiulė vaikiškų mugių ir mamyčių turgelių fanė, o mano vyras pasakytu, kad net gi maniakė. Todėl noriu parašyti apie savo mėgstamiausią prekybos būdą - muges. :)

Esu bandžiusi prekiauti blusturgyje vaikams ir jų tėvams, mamų mugėje, uodo turgelyje ir taip pat dalyvavau paskutiniame mūsų mažylių turgelyje. Kiekvienas iš šių turgelių turi savo pliusus ir minusus:

- Blusturgis vaikams ir jų tėvams: dalyvio mokestis 10 eurų, klientai pasiturintys, neperka dėvėtų, bet perka naujus nenešiotus rūbus. Gerai, kad tokių turėjau, nes būčiau nuėjusi į minusą. Išėjau truputį į pliusą, bet labiau gaila sugaišto laiko, tad jame daugiau nedalyvausiu, nes ir naujų rūbų neturiu tiek, kad atsipirktų. Kaip pirkėja taip pat galiu pasakyt, kad nieko neįsigijau, nes kainos buvo užkeltos. Pirmą kartą iš mugės grįžau tuščiomis. Taip pat pirmame aukšte vyko prekyba dizainerių drabužiais, tai mama jau apsipirkusi pirmame aukšte atėjusi į antrą nieko nebepirkdavo, nes buvo pilnais naujų rūbų maišais. Renginys saviems, tik dar nežinau kas tie savi buvo... :) Parduotos tik naujos prekės, likutis sumoje iki 30 Eurų (atskaičius 10 Eurų dalyvio mokestį).

- Mūsų mažylių turgelis: Lina gali patvirtinti, kad aš jau klausinėju, kada gi vyks sekantis. :) Pagrindinis pliusas - nėra dalyvio mokesčio, tad net gi jei ir nieko neparduosit, tai prarasite tik savo laiką, bet ne dalyvio mokestį. Puiki proga atitrūkti nuo vaikų ir pailsėti, išlįsti į Ozą ir kavos išgerti :) Pirkimai vyko neblogai, gal tik vietos prekėms trūko, tad buvo sunku atskleisti ką gi aš ten turėjau. Kaip pirkėja, taip pat likau labai patenkinta, nes iš gretimos kabyklos nupirkau žieminį kombį dukrai metam į priekį už 4 Eurus ir KappAhl palaidinę (Taip pat pora dydžių per didelę) už 2 eurus. Kainos mano galva labai mažos, o daiktais džiaugiuosi. :) Parduoti didesni daiktai ir keli dėvėti rūbai sumoje iki 30 Eurų (mokesčių nebuvo).

- Uodo šeimos turgelis: dalyvio mokestis 10 eurų. Prasėdėjus 2 valandas dar nieko nebuvau pardavusi ir jau galvojau eiti namo, bet tada šiek tiek prapirko. Taip pat daugiau tikriausiai nebedalyvausiu, per daug pardavėjų, pirkėjai iki mūsų galo kai kurie net neatėjo :( Vyko Gariūnuose, tad pati galiu pasakyt, kad nusipirkau saldumynu iš man senai žinomo "taško" Gariūnuose ir tiek :) tiesa, ir kaimyninės pardavėjos nesidžiaugė aukso kalnais, bet nors pabendravau su šauniomis mamomis. Linkėjimai jei skaitote! Parduoti keli dėvėti rūbai po eurą ir pora didesnių daiktų, likutis sumoje iki 30 Eurų (atskaičius 10 Eurų dalyvio mokestį)

- Mamų mugė: Kad ir kaip žiūriu, vienas iš patogiausių būdų parduoti. Suruoši ir palieki. Dideli mokesčiai? Taip. Didelis komisinis (30%), papildomi mokesčiai... Bet realiai vistiek tai toks grandiozinis renginys, kad ką nors tikrai parduosi. Tai gi dalyvavau ir 2016 m. rugsėjo mėn. vykusioje Mamų mugėje (jei neklystu, tai jau mano 3-as kartas). Pasiruošimo ir gaišaties labai daug, mano vyras net gi sakė "nebedalyvauk, nes būni demonas". Pradėjau ginčytis su vyru, galvoju ką jis čia tauškia... Su pakilia nuotaika kabinau etiketes, vežiau daiktus ir galvoju "nu gi viskas čia gerai"... Ir nuvežus supratau apie ką jis kalbėjo... Mane žiauriai nervina nesąmonės, kurias daro mamų mugės organizatoriai, tada aš grįžtu namo ir pradedu visai varyt, o mano vargšas vyras viso to klausosi... Kad ir šį kartą per daiktų pristatymą nebuvo pervystymo stalų, nors tai buvo žadėta, kadangi iš organizatorių atsakymo jokio negavau, vysčiau vaiką pasidėjusi ant stalo, linkėjimai visoms, kurios matėte šį protesto gestą. Bet ar tikrai dalyviams nereikia patogumo, o klientėms, kurios ateis jau turi būti viskas "čiki"? Aišku, po to mamų mugės atsiprašinėja, siūlo arbatos ir t.t. bet geriau jau padaryt iškart, o ne vėliau atsiprašinėti. Taip pat aptverta zona buvo su metaliniais paspirtukais, o mediniai ir greit lūžtantys daiktai nebuvo aptverti... Po ilgų diskusijų su mamų muge per apsipirkima jau mačiau, kad problema buvo išspręsta, bet kaip ir pirmu atveju viskas post factum, kai jau man nuotaiką galutinai sugadina.  Pardavimais kaip ir visada esu patenkinta (apie 70 eurų atskaičius mokesčius, pakabas, žiogelius). Taip pat apie 70% neparduotų prekių kas kartą atiduodu labdarai, tad spintos tikrai pratuštėja.

Po daiktų pristatymo sakiau daugiau nebedalyvausiu, nes tikrai jei mano vyrui reikia klausytis mano burbėjimo, tai man jo gaila... Bet tada nuėjau į dalyvių apsipirkimą ir eilinį kartą radau tokių lobių... Vėl kirba mintis, kad gal reiks dalyvauti ir kitąmet :)

O dabar noriu pasidalinti tais grožiais kuriuos radau Mamų mugėje. :)

Važiavau apsipirkinėti trečiadienį į pavakarę, per pirmenybinį dalyvių apsipirkimą.

Ieškojau:

-27d Crocs dukrai į baseiną,

-20-21d tapukų, batukų žiemai pradedančiam vaikščioti sūnui,

-98-104d žieminių kelnių prie žieminės striukės (kurias vietoje visai pamiršau ir net neperžvelgiau tų kabyklų),

-Pripučiamo arkliuko mankštoms namie ir žaidimams (kurių man nuvykus jau nebuvo).

Nusipirkau:

Iš to ko ieškojau:

1) Crocs'ai!!!Crocs'ų nuosavybės teisės buvo iškart nustatytos ir perimti naujos šeimininkės.

Kainavo 2,5 euro ir skelbiami geriausiu šių metų Mamų mugės laimikiu.Praėjus džiaugsmui buvo leista nufotografuoti.

Tikrai panešioti, bet dar bus nešiojami ilgai ilgai. Buvo reikalingi tik į baseiną, tad manau parduosiu tokios pat būklės.

Tiesa grįžusi namo radau vienus nuo vasaros spintoje užmestus crocs tipo batukus su pelėdomis :)

2) Tapukai, nors ne, jau visi batai broliukui.Spalva ne pati vyriškiausia, primena violetinį Kedį... Bet batukų mielumas ir tinkamumas idealus.

Kainavo 4 eurus, velcro neapsipūkavęs, kaip nauji.Aišku galėtų būti šiltesni, bet gi mes ne šiaurės ašigalyje.

Skelbiami Mamų mugės Top 2 pirkiniu :)

Iš to ko nereikėjo, kaip mano vyras sako... :D

3) Mano pirkinys Top 3:Vyro reakcija "Pižama".

Kaina ne visai adekvati, 9 eurai.

Bet man užsireikė, nors apsiverk. Nu ir neverkiau, nusipirkau! :) Realiai labai gražus, kilpinio trikotažo viršus, paprasto trikotažo kelnės. Next. Nesu tikra ar nebus maža mano damutei 2,5 metų. Labai tikiuosi, kad ne. Rūbas tvarkingas, dėvėtas minimaliai. Kadangi baltas, manau po mūsų keliaus į amžinybę, nes baltų rūbų mes neišsaugome :(

Pirkiniu esu nerealiai patenkinta.

4) Kalbant apie pirkinius kuriais esu patenkinta:Batai, visiškai nauji, kaina 4,5 euro.

Ieškojau ieškojau kame čia šaknys pakastos? Kodėl tokie pigūs, gal yra defektas. Nu nieko neradau ir nupirkau. :)Dydis 30, dar mums dideli. Nežinau kuriam vaikui bus, bet manau kažkuris vistiek panešios, nes dukra pavasarinė, o sūnus žieminukas. :)

Ir šiandien tyliai skaitydama mamų komentarus "Visai nebuvo naujų batukų" sau sėdžiu ir tyliai krizenu, nes aš tai nusipirkau :)

Nei reikėjo, nei ypatingi, bet va, įsireikė :)

5) Storesnė bliuskutė, suknutė:3 eurai, george. Išlaikyta, neapsibumbulavus, buvome pasipuošę ir sulaukėm daug komplimentų, tad tikrai vykęs pirkinys.

6) Kasdienė suknelė H&M su arkliais 2 Eurai."Bus sudrožt namie ar kokį kartą į darželį." pagalvojau aš pirkdama.

Eilinį kartą rodau viską per prievartą vyrui, o jis man "o šita visai nieko" ar tai "Visai graži", kažką tokio... Nors daužyk galvą į sieną, vis nesutampa nuomonė :D Tai gerai, kad nupirkau :D

Tiesa dydis 104 šį kartą damutei gana per didelis, nors šiuo metu ir nešiojame 98-104.

Arklių motyvų labai norėjau kažko šį kartą, tai dar buvau paėmusi tokią šiltą liemenės tipo suknelę su arkliais ir jau tik prie kasos paskaičiau etiketę ant kurios mažos raidelės "def", pradedu ieškot to "def" ir ten ant priekio kokia 3cm skylė... Nu jo, gerai, kad apsižiūrėjau, nes taip būčiau išmetus 3 eurus už rūbą, kurios taip ir neuždėsiu. Čia tik man atrodo kosmosas 3 eurai už rūbą su skyle?

7) Tęsiam mergaitės pirkinius:Kasdienai, drožti į darželį tikrai tiks ir tik 1,5 euro. Firmos net nežiūrėjau.

8) Reikia, o kas nešios nežinau:Pasirodė labai jau gražus jis man. Firma "my wear" t.y. RIMI gaminys, kaina 3,5 euro, tvarkingas ir labai norimas. :)

Jei ne dukra, tai gal bent sūnus kada norės pasipuošti :)

9) Einam prie berniuko, bet čia stebuklų irgi nėra:Liemenė, tvarkinga, biškį į priekį su dydžiu, 2 eurai. Early days, tai bent žinau, kad už tiek pat ir parduosiu.

10/11) Dar dar liemenių:

Šios jau didesnėsPaprasta liemenė (no name) 2 eurai, LEGO LIEMENE 1 EURAS!!! Ne, nu rimtai? Kad liemenė yra LEGO pamačiau tik grįžusi namo. Ačiū tai mamai, kuri pristatė šį lobį! :)

12/13/14) Daaaaug marškinių, kuriuos klausimas ar uždėsiu, bet va, nupirkau :)Zaros tvarkingi marškinukai 2 eurai.Paprasti, šilti ir džiuginantys 1 euras.Ryškūs, tvarkingi ir gražūs 2 eurai.

Jei viską gerai suregistravau, tai pirkau 14 daiktų (iš kurių vienas kostiumėlis, 10 pavienių rūbų ir 3 poros batų), sumokėjau 40 eurų, džiaugsmo pilnos kelnės.

Vėl klausdama savęs ar dar kartą dalyvausiu, manau kad taip. Vien dėl pirmenybinio apsipirkimo verta. :)

Jei radote savo prekių tarp mano pirkinių- parašykit až, galėsiu palikti atsiliepimą mm, nes visais pirkiniais esu patenkinta :)

O jūs ar dalyvaujate mugėse? Ar išvis patinka tokie renginiai?

Aš labai nemėgstu skudurynų, bet mugės kažkodėl man prie širdies. Kaip jums?

Pasidalinkite savo patirtimi ir laimikiais komentaruose.

Kokiose mugėse lankotės jūs? Paplepėkime.

Mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki kitų susirašymų!

MadCat <3

No comments:

Post a Comment