Monday, November 28, 2016

Išpildyk svajonę!

Prieš kelias savaites iš mūsų namų jau iškeliavo dvi "vaikų svajonės" sunkiai gyvenantiems vaikams.

Pirmoji svajonė buvo pledas. Juk tai tokia paprasta dovana, kai skaitai sąrašą tokios svajonės tiesiog vos ne pravirkdo. Su socialine darbuotoja suderinome matmenis. Pasidomėjau ką mergaitė mėgsta ir taip pat pridėjau dovanų visokių saldumynų ir smulkmenų.


Antroji dovana taip pat buvo labai žemiška. Vaikas, tiksliau jau paauglė mergaitė prašo higienos reikmenų: dušo žele, šampūno ir labai nori turėti lūpų blizgį ir kvepalus. Tikrai labai žemiškas ir paprastas noras, tad taip pat pridėjau ir dovanų, įvairesnės kosmetikos ir makiažo priemonių. Taip pat pridėjom saldainių ir išsiaiškinę, kad mergaitei pravertos ausys įdėjome ir kelias poras auskariukų.


Kviečiu ir jus prisidėti prie vaikų svajonių ir išpildyti bent vieną, nes gal būt pas jus namie gulintys nepanaudoti žieminiai batai ar žaislas yra tai apie ką svajoja vargstančių šeimų vaikai!

Taip pat noriu priminti, kad prie šios puikios akcijos prisideda ir DPD kurjerių tarnyba, tad dovanas tereikia nuvežti į artimiausią DPD skyrių su atspausdinta etikete ir dovanos bus pristatytos visiškai nemokamai!

Dovanokime ir gaukime dovanas! Gražaus ir ramaus jums visiems švenčių laukimo!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo atrastus ir mane sužavėjusius produktus, o taip pat labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment