Sunday, October 23, 2016

Taupu, pigu, per akciją perku. Kaip "pagauti" savo akciją?Sveikos,

šį kartą pirkinių rekomendacijų nebus (na nebent netyčia nukrypsiu) :)

Šiandien noriu pasidalinti savo paslaptimis apie akcijų medžioklę. :)

1) Mano galva svarbiausias yra socialinis veiksnys, t.y. kiek jūs bendraujate pirkimų tema? Ar kalbatės apie tai su draugėmis? Ar skaitote internete apie akcijas? Ar sekate žmones facebook paskyroje, kurie rašo apie pirkimą, dalinasi nuorodomis, akcijomis?

Jei ne, tuomet su akcijų radimu bus sunku, bet to galima išmokti ir pamėgti tai daryti.

Kai man paskambina mama, visada aptariame, ką ji nusipirko, gal ką nors nupirko vaikams. Tad galit praktikuotis su savo tėveliais :) Ir visai malonus "small talk", jei iš tiesų ir neturi apie ką kalbėtis.

Taip pat nesigėdykite ir nebijokite paklausti, kur žmonės perka rūbus, žaislus ar aksesuarus, netgi gatvėje sutiktų žmonių ar kokių nors savo dievaičių, kuriuos sekate facebook. Nustebsite, bet dažnai atsakymai labai žemiški, nors jų vaikai visada atrodo "WOW!".

2) Prisijunkite prie grupių facebook. Galiu parekomenduoti kelias:Grupių nuotraukas įdėjau atsitiktine tvarka, bet mano favoritai būtų:

a) AliExpress pamišusios gerbėjos - Jei jūs galvojate, kad internetinėse parduotuvėse nardote kaip žuvis, tai prisijungusios suprasite, kad tai jos nardo kaip žuvys. Viskas apie pirkinius AliExpress, bet pagal pavadinimus prekes galima rasti ir ebay ar kitose parduotuvėse. Merginos dalinasi akcijomis (kainos nuo 1 cento! Aš pradžioje net netikėjau, kad taip būna!), perka už kuponus daiktus, kainuojančius po 10 eurų, o moka po 0,63 euro(!), perka už monetas (net nesu bandžiusi tokių triukų kaip jos). Taip pat kartu dalinasi pirkiniais, išpakuoja gautus siuntinius, aptaria patikimus pardavėjus ir kokybiškas bei nekokybiškas prekes. Jei skaitot, tai myliu jus, pamišelės! <3

b) VILNIAUS MAMYTĖS - buvusi mano mėgstamiausia grupė, bet perkelta į antrą vietą atradus AliExpress ir ebay :) Mamos aptaria viską, nuo pampersų keitimo iki akcijų. Čia sužinojau apie NEXT Lietuva parduotuvės uždarymą ir apipirkau vaikus nerealiomis kainomis. Čia mamos ir perka, ir pačios parduoda, ir dalinasi pramogomis. Apie crazy soap produkciją, apie kurią jau rašiau savo bloge taip pat sužinojau čia. :) Grupė skirta daugiau Vilniaus mamytėms.

c) Rūbeliai mūsų angeliukams - grupė į kurią parašyti negalėsite, bet čia prekiaujama pigiais naujais rūbeliais. Čia perku dažniausiai kasdienius bodžiukus ar šliaužtinukus.

3) Reikia žinoti, kuriose tinklo parduotuvėse būna didžiausias pasirinkimas.

Tarkim visų mėgstamas H&M Vilniuje. Per akcijas Akropolio ir Ozo parduotuvės būna labai iššluotos. Tuo tarpu GO9 parduotuvėje būna didelis pasirinkimas akcijinių rūbų. Užsukit ir palyginkit. Kad ir šiandien, ten nupirkau basutes į baseiną savo dukrai už 1 eurą.

Taip pat MAXIMA parduotuvės per rūbų akcijas būna iššluotos, bet jei važiuojate atostogauti ar pas gimines į kitą miesta, tai užsukite ne tik į šašlykų, bet ir į rūbų skyrių - nustebsite, koks didelis pasirinkimas. Dažnai per akcijas paprašau mamos nueiti ir nupirkti, jei ras ko nors gražaus, pasakiusi tuometinius vaikų dydžius.

4) Sukūriau savo facebook grupę, kurioje galėsime dalintis pirkinių iki 5 eurų idėjomis, taip pat galima prekiauti savo vaikų išaugtais rubeliais, aksesuarais, bet viena taisyklė - pirkiniai neviršija 5 eurų. Taip pat labai laukiu pasidalinimų apie akcijas parduotuvėse ir jūsų pirkinių nuotraukų! Susimatom facebook:

Iki 5 Eurų šeimai ir vaikams su madcat <35) Sekite mėgstamus blogerius (pvz Ū ilgoji, MadCat.5Eu :) ), dizainerius (pvz Nikolia) ir prekės ženklus (pvz Happeak), taip pat parduotuves (pvz assorti.lt).

Klausiat, kam čia sekti? Galima sekti tam, kad sužinoti apie akcijas, naujienas ir taip pat dalyvauti konkursuose. Šiaip aš labai skeptiškai žiūriu į visus konkursus ir labai nemėgstu tų, kurie per dieną pasidalina dešimtimis akcijų. Pati dalyvauju konkursuose tik jei labai noriu prizo arba konkurso salygos man prie širdies, tarkim "parašykit kas gražaus šiandien jums nutiko". Tokiame konkurse aš dalyvauju, ypač jei nereikalaujama dalintis ir pan. Ir nepatikėsit, esu laimėjusi prizą visai šeimai iš happeak, kuris ir taip yra vienas mėgstamiausiu mano prekės ženklų. Taip pat su assorti, labai norėjau pabandyti šokoladinę dantų pastą ir tiesiog komentaruose parašiau, kurios dovanos noriu ir laimėjau. Matyt ne kiekybė, o užprogramuotas noras padeda laimėti. Pabandykit, juk tai nieko nekainuoja ;)

6) Užsisakykit naujienlaiškius. Juose dažnai būna akcijų. Naujienlaiškius rekomenduočiau užsisakinėti tik apie produktus ir parduotuves iš kurių tikrai perkate. Tiesiog tam, kad savo pašto dėžutės nepadarytumėte šiukšlių dėže, kaip padariau aš...Naujienlaiškiai, kuriuos aš skaitau ir kurie mane pradžiugina, yra barbora.lt (nes duoda nemokama pristatymą karts nuo karto, o aš iš jų užsakinėju labai dažnai), Marks and Spencer (tikriausiai jau supratot, kad čia viena mano mėgstamiausių parduotuvių ir jie naujienas siunčia tik turintiems korteles, kurias, beje, dalina nemokamai, ir karts nuo karto atsiunčia 10-30% nuolaidas).

7) Susipažinkit su VIVI, puikia lietuviška kosmetika, kuri kas porą mėnesių duoda dovanų kokį naują savo produktą. Pirkti nieko nereikia, tiesiog turint kortelę jie atsiunčia tau SMS, kad šį mėnesį gali atsiimti dovaną. Galima tiesiog atsiimti dovaną, bet aš nuėjusi niekaip neatsilaikau ir nusiperku ką nors, nes dar ir nuolaidą duoda apie 30-40% vienai arba porai prekių. Sunku atsilaikyti, kai prekiauja nuostabia kosmetika ir anglies pluošto šepetėliais, labai mėgstamais mano ir mano vyro. :)8) Aš dar visai žalia Instagram naudotoja, bet matau, kad ten taip pat vyksta akcijos ir žaidimai. Kol kas mano pirmas bandymas dalyvauti yra @mountainhoneyclothier_organizuojamame konkurse, nes tie jų zuikučiai tiesiog verčia mane iš šlepečių!Norint rasti konkursus instagram reikia paieškoje įvesti žodelį "giveaway", kas reiškia "atiduodame" arba "dovanojame". Sėkmingų konkursų!

Jei ir jūs turite savo akcijų medžioklės paslapčių, idėjų blogui ar rekomendacijų, rašykite juos komentare. Kiekvienas jūsų "Like" ar komentaras įkvėpia mane stengtis, nes tai reiškia, kad mano žinutė vis gi kažką pasiekė ir buvo naudinga. <3

Jei kam nors kyla mintis "Kada?", t.y. kada mama auginanti du vaikus rašo? Tai gi tada kai papuola. :) Dabar 16:29, sekmadienis. Vyras netyčia užmigo migdydamas dukrą, o sūnus užmigo ant rankų/maitinimo kėdutės ir buvo perkeltas į improvizuotą lovą kambario viduryje. Tad kai visa šeima miega - mama rašo. :)Mane taip pat galite sekti facebook paskyroje (kuri, tiesa, kol kas gana tyli, bet žada augti) ir instagram profilyje, kuriame dažnai atsiduria nuotraukos, kurios keliauja į šį blogą, tai gi, ten kaip ir saldainiukai prieš tortą :) Taip pat dar kartą kviečiu jungtis prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 Eurų.

Gražių dienų!

Greta! <3

No comments:

Post a Comment