Saturday, October 22, 2016

Susipažinkime! Smagu, gražu, pigu!?

Sveiki,

Aš esu Greta, dviejų vaikų Tauro ir Lėjos mama, taip pat barzdoto vyro Lauryno kirpėja ir šuns Ožkos, bei jūrkiaulės Godzilos šeimininkė.

Šis blogas bus pozityvumo iššūkis man pačiai, nes esu gana didelė realistė ir į viską žiūriu labai skeptiškai. Stengsiuosi, kad šiame bloge visos rastumėte kažką TOOOOOOKIO, kas jus pradžiugintų, taip pat žadu įspėti, ant ko nereiktų "užsirauti", bet netgi tai darydama stengsiuosi būti pozityvi ir per daug nebambėti. To paties tikiuosi ir iš jūsų komentarų ;)

Dėl šios priežasties mano blogas turės vieną skirtumą nuo kitų čia rašančių mamų - kainos lubas. Su Lina tyliai pasitarėme ir nusprendėme, kad 5 eurai turėtų būti ta suma, kurią sau gali leisti kiekviena, todėl aš stengsiuosi rašyti tik apie naujus daiktus ir pramogas iki tokios sumos. Kodėl? Nes juk vistiek dar kartais išsiverčiam, kad 5 eurai yra beveik 20 litų ir pagūžčiojam pečiais, kad seniau tokių kainų nebuvo. Kodėl tik apie naujus? Nes daiktų iki tokios kainos pasirinkimas tikrai yra, o už dėvėtą rūbą aš tokios sumos dažnu atveju pagailiu.

Nuo ko viskas prasidėjo? Nuo lapių! Lapių kojinių...


(Nuotrauka iš google vaizdų paieškos su tekstu "fox socks")

 Argi šios kojinės jums ne nuostabios?

O buvo taip: viena mano labai mylima blogerė Ūilgoji prieš gerus metus pasidalino šių nuostabių kojinių nuotrauka ir parašė, kur jas galima nusipirkti. Atsidariau, ir mano reakcija buvo "10 eurų už kojines? Vaikiškas kojines?!!". Na, gerai, aš galiu sau leisti jas nusipirkti, bet mano psichologinis kainos slenkstis jau senai perliptas, nes čia juk kojinės. Daug mamų į tokį pirkinį gali tik pažiūrėti ir tokios sumos išleisti vaikiškam rūbui tikrai negali.

 Pradėjau googlinti, gal vis dėlto kažkur galima nusipirkti pigiau, ir randu ebay.com už nepilnus 2 eurus su siuntimu. Reikia! Per maždaug parą susitvarkiau viską, kad galėčiau pirkti ir žinot ką?

Užsikabinau.

Po to sekė antros kojinės, pėdkelnės, vaikiškos suknelės, šliaužtinukai ir gyvas galas kitų mane džiuginančių smulkmenų, kuriomis džiaugiasi ir mano šeima. Po to viskas tiesiog išsiplėtė iki kainų medžioklės parduotuvėse, aliexpress ir kitų pirkimo portalų. Stengsiuosi, kad mano bloge būtų pusiausvyra tarp parduotuvinių prekių, kad jas isigyti galėtų ne tik mamytės iš Vilniaus, bet ir toliau nuo centro gyvenančios mamos, kad galėtumėte jas atsisiųsti ir džiaugtis, kur bebūtumėte! <3

Taip pat turiu jums užduotėlę: prašau pasidalinti savo Laimikiu iki 5 eurų su nuoroda arba parduotuvės pavadinimu, kur tą laimikį galima isigyti. Daiktas turėtų būti naujas ir susijęs su vaikais - gali būti rūbas, kambario detalė, nuoroda į jūsų mėgstamą pramogą ar kitas su vaikais susijęs dalykas.
  • Savo ruožtu as turiu dovaną vienai iš mamyčių: pilkas lapių kojines (1-3 metukų vaikui, bet idealiai tinkamas 2m), deja ne tas už 10 eurų, bet grožiu joms nenusileidžiančias. :)
  • Taip pat MM įsteigta dovana: firminiai marškinėliai bei galimybė pasilepinti "Uoga Uoga" natūralia kosmetika. Nugalėtoja galės išsirinkti prekių už 15 eurų. 
Tikiuosi bendrausime ir pirksime kartu! :) Mane galite sekti instagramoje madcat.5eu ir facebook paskyroje madcat.5eu, kur aš dalinsiuosi savo laimikių nuotraukomis ir vaikų šypsenomis. :)

Iki, Greta <3

No comments:

Post a Comment