Sunday, October 23, 2016

Naudinga, pigu ir patogu. Vonioje su mažu vaiku.Sveikos, mamytes,

šį kartą rašysiu apie daiktus, kurie mūsų vonioje turi specialią vietą.

Be šių daiktų nebegaliu įsivaizduoti vonios kambario ir daugumos jų kaina neviršija 5 Eurų.

1) Mano favoritas, kurį gavome tik šią savaitę yra šviečiantis aeratorius, kuris užsisuka ant krano vietoje aeratoriaus. Atrodo nesveikai (gerąja prasme) ir laaaaabai patinka mano 2m 3mėn dukrai.Vos tik jį imontavom dukra be sustojimo leidžia vandenį... Pirkau ebay už 1.45 Euro. Matau porą minusų, tai, kad vandens dabar išleidžiama dauuuuug daugiau, per dieną truputi užknisa tas mirksejimas, matyt dabar pirkčiau šviečiantį viena spalva, nes dabar jis ištisai keičiasi, kaip vaivorykštė :) Taip pat mano galva daug smarkiau taškosi vanduo. Bet nu tai kaip jis patinka mano dukrai atperka visus minusus. :)

Tiesa, po maždaug 2sav. mano puikusis aeratorius nustojo veikti, bet forumuose esu skaičiusi, kad jie tarnauja ir kelis metus. Matyt sekmės dalykas :)

2) Šiemet kaziuko mugėje užmačiau labai fainus rankšluostukus iš zuika.eu, kurių užsinorėjau ir aš. Taip pat radau laaaabai daug gerų atsiliepimų iš jau pirkusių mamų. Bet kaina man pasirodė per didelė. Pagalvojau, kad reikia prikelti kūdikiškus dukros žaislus su rankenėlėmis ir pagaminti rankšluostukų. Tiesa gaminau ne pati, nes rankdarbiai toli gražu ne stipriausia mano sritis, tad paprašiau mamos. Prie rankšluostukų iš RIMI mama prisiuvo kaspinėlius ir užrišus žaisliukam ant kaklo gavosi puikus žaislas/rankšluostis, o taip pat turi ir rankenėlę už kurios lengva pakabinti ant kabliuko. Dukrai labai patiko. :)

Nuotraukoje pozuoja žirafiukas:3) Higienos priemonės, labai svarbios ir dažnai nemėgstamos vaikų, o kartais net gi pačių mamų - dantų šepetėlis. Tiesa, aš iš tų, kurios pritingi, dažnai "užmiršta" prieš miega išsivalyti dantis, bet dukrai dantis nuo pat pirmo valome labai stropiai du kartus per dieną. Prieš pat miegą ir iš ryto prieš darželį. Geri higienos įpročiai turi būti suformuoti dar vaikystėje, tad jei dar nepradėjot, tai stverkit šepetėlį ir pirmyn! Tiesa, mokslininkai teigia, kad dantų valyme dantų pasta nėra svarbi ir vienintelė pasta, kuri turi kokį nors efektą yra su fluoru, tad nesvarbu kokia pasta, svarbiausia mechaninis dantų valymas ir geri įpročiai. Asmeniškai mano vaikams gydytoja, atsižvelgusi į mano ir vyro dantų gedimo tendencijas parekomendavo pastą su floru ir aš ją naudoju tiek 9mėn, tiek ir 2.4mėn vaikams. Vaikiškos pastos išspjauti nebūtina, ir jokiu būdu negalima skalauti. Vakarų patirtis rodo, kad pastą galima išvalyti iš burnos vandeniu suvilgytu šepetėliu ir spjaudytis nereikia. Tiesa, tai vaikams nesukelia jokiu problemų, nes jų įgūdžiai dar tik formuojasi. Pabandžiau neskalauti pati sau, bet tai tikrai reikalauja didelių valios pastangų. :) Kalbant apie naudojamas priemones, tai nuo gimimo tiek dukrai, tiek sūnui masažuoti dantenoms, o vėliau ir pirmiems dantukams valyti naudojau silikoninį antpirštį:Šis antpirštis ne tik neatbaidė mano vaikų nuo dantų valymosi, bet net gi labai patiko, kai juo masažuoju dantenas ir valau dantukus - matau, kaip mano mažylis patenkintas atmerkia akytes ir visai nesipriešina valymui. Šiuo metu naudoju Baby Ono firmos iš assorti.lt (kaina apie 3 Eurus). Taip pat dabar laukiu užsakymo iš ebay.com, kur užsakiauidentišką antpirštį uz 1Eur. Tiesa, jo dar negavau, tad negaliu patarti dėl kokybės, bet manau kad tai tikrai geriau nei valymas "merliukais" ar kitais tarybiniais būdais, arba išvis nevalymas...

Dukra pradėjo rodyt ožiukus, tad teko improvizuoti. Šiuo metu turim kelias skirtingas pastas ir šepetėlius, ir leidus išsirinkti priemones dantų valymas taip pat tampa mielesnis. Mūsų paskutinis pirkinys, kurį isikibusi dukra lakstė pirmą pusdienį yra elektrinis dantų šepetėlis TIGRAS!Elektrinių dantų šepetėlių kainos Lietuvoje kosminės... Buvau išsirinkusi iš pigu.lt, bet 20Eurų už dalyką, kuris nežinojau ar tiks ir ar patiks mano dukrai man pasirodė per daug... O dar keičiamų galvučių kainos...

Šis gražuolis TIGRAS taip pat atkeliavo iš ebay.com ir man kainavo vos daugiau nei 5Eurus. Tiesa, atsižvelgiant į tai, kad su juo atkeliavo du antgaliai, tai galima sakyti, kad vidurkis gaunasi mažiau nei 3Eurai, tai yra tiek, kiek kainuoja populiariausias vaikiškas paprastas šepetukas. Bet džiaugsmo juk kelis kartus daugiau ;) Vėliau pas tą patį pardavėją užsakiau ir keičiamų antgalių, kurių pora kainavo 3Eurus, t.y. 1,5Euro už vienetą.

Manau, kad tikrai verta pabandyti, jei vaikas spyriojasi ir atsisako valytis dantis.

O suaugusių šeimos narių favoritas VIVI anglies pluošto šepetėlis:Nors tiksliau eX favoritas... Nes vyras vis primena, kad ir jis norėtų elektrinio... :)

Tiesa, VIVI parduotuvėje lojalūs klientai dažnai gauna nuolaidas 30-40%, tad pilnos kainos 4,90Eurų dar nesu mokėjusi.

4) IKEA stebuklai... Žinot, būna tokių daiktų, kur į nieką nekeistum? Tai va, man tokių keletą yra pagaminusi IKEA. Tiksliau pagamino juos ne man, bet nu man jie toooookie teisingi ir reikalingi.

Vonios kambario neatsiejama pora:Tie kas turi mažus smalsius vaikus supras kodėl laiptelis yra labai svarbus. Jis tinka plautis rankoms, užlipti iki didelių žmonių klozeto, matuotis ūgiui (nes nu kažkaip maža pasirodė :) ), susidėti žaislams, kaip kėdutė maudantis vonioje ir yra tiesiog būtinas. Ilgai ieškojau tiek MM, tiek realiose parduotuvėse, bet vis tiek galiausiai nusipirkau iš IKEA dėl neslystančio paviršiaus, neslystančios apačios, skylučių šonuose ir be abejo dėl kainos 1.99 euro.

Naktipuodis, puodukas, puodas ar kaip jį bevadintumėte, taip pat reikalingas, o gal net būtinas kiekvienam mažam vaikui. Kodėl iš IKEA? Vėl gi kaina 1.99 euro. Taip pat esame turėję daug kitų firmų. Mergaitei jie tiko, bet juose mažas išsikišimas priekyje ir jie netinka berniukams, nes mažieji jaunuoliai gražiai sakant "varo per viršų", tad jiem būtinas didelis išsikišimas priekinėje dalyje. Tiesa, mano mažasis vis dar protestuoja ir pasisedėjimai tiesiog baigiasi pasisedėjimas ir negaliu pasakyti ar vis gi jis mano vyriškiui tiks ar ne. :)

Dar vienas geras dalykas, kuris naudingas ne tik vaikams, bet pasirodo ir tėvams ir seneliams, kurį, mano mama po vieno išsitiesimo vonioje paprašė nupirkti ir jai, yra vonios kilimėlis. Tie kurie turi aktyvius vaikus puikiai supranta, kad jiems išsitėkšti ilgai netrunka, o išsitiesus vonioje ir atsitrenkus į kokį kampą gali nutikti nelaimė. Todėl, nors ir pirkinys kainuoja apie 6 Eurus, bet su IKEA family kortele būna nuolaidos ir vaikų saugumas svarbiausia.

Taip pat aš anoniminė IKEA kėdutės mylėtoja. Kodėl? Dėl paprasto valymo ir tai įrodoGIOTTO pirštukų dažai. Ji nuostabiai valosi nuo betkokio purvo, net gi nuo tokio :)Rašydama daviau pabandyti ir mažajam, tiesa jam dar ne visai buvo aišku ką su tais dažais daryti, bet sakė, kad skanūs...5) O taip išsipurvinus juk ir vonioje turi būti smagu, tad mes į pagalbą pasitelkiameMunchkin kreideles (5 eurai su trupučiu).Dukra labai mėgsta piešti. Šiuo metu su ja žaidžiame žaidimą kuriame reikia papiešti kuo aukščiau, o mažyliui patinka valyti meną nuo sienų kur tik jis pasiekia. :)

6) Nusipirkau, bet dar negaliu drąsiai pasakyti, jog išbandžiau:Vaikiškas pisuaras varliukas. Galima prilipdyti prie betkokio paviršiaus siurbtukais arba dvipuse juostele.

Su vyru juokemės, kad net gi jam matyt būtu smagu sisioti, kai sukasi ten ratelis nuo siuosiojimo :D Tiesa mūsų mažasis vyriškis nei į puoduką, nei tuo labiau atsistojęs sisioti dar nebando. Tiesiog labai bijojau, kad nespės atkeliauti, tad užsakiau gana per anksti maždaug puse metų. O gal ir daugiau :D Na bet radau kur namie paslėpti, tad laukia kada jau sisiosim :) Girdėjau gerų atsiliepimų iš kitų mamų, tad manau jog berniukam, kuriems sunku draugaut su puoduku tikrai patiktų. Pirkau iš ebay už ne pilnai 5 eurus. Tiesa dabar pas šį pardavėja kaina jau pakilusi, bet pagal pavadinimą galite susirasti analogišką prekę iki 5 eurų.

Pasidalinkite, kas jums palengvina vaikų prausimą, higienos procedūras ar šiaip praskaidrina dienas. ;)

Labai laukiu kiekvieno komentaro ir paspaudimo Facebook, Instagram ir naujoje grupėje apie pirkinius iki 5 Eurų. ;)

Iki kitų susirašymų <3

MadCat

No comments:

Post a Comment