Saturday, October 22, 2016

Gražu, pigu, iš puikių žmonių perku!Sveikos,

Smagu, kad jūsų gretos po truputėli auga ir mano blogo įrašai pasiekia vis daugiau žmonių.

Šį kartą blogo įrašas apie pirkinius ir veiklas už kurių stovi nuostabūs žmonės, o daiktų kūryboje nėra kompromisų. Apie tokios pirkinius, kur nusipirksite ir dar ilgai iš jūsų veido nedings šypsena.

1) Jei netyčia lankysitės Latvijoje, Rygoje, turiu jums įdomų pasiūlymą. Netoli centro, prie parduotuvės "Vaikų pasaulis" (lat. Bernu pasaule) būna nuostabi močiutė, kuri pardavinėja delniuko dydžio nertus kačiukus! O jų kaina vos 3 Eurai! Nupirkom dukrai ir ji iškart įsimylėjo! Nešėsi visur! Ir eilinį kartą didžioji meilė baigėsi didžiąja netektimi... Kačiuką (tiksliau dukra sakė, kad ten katytė) dukra pametė... Gal netyčia kas nors radote? Atsilyginčiau šokoladu, nes dukra vis atsiradus progai paverkšlena "Kur katytė?"...Katytė vėžimėlio dešinėje, miega :) ir čia vienintelė nuotrauka su mažąja drauge :)

Buvo kilusi mintis nupirkti naują, bet pasidomėjau kainomis Lietuvoje, o jos prasideda nuo 10 Eurų, tad šios minties iškart atsisakiau...

Jei netyčia neturite kelionės planų, tuomet įkeliu nuorodą rąstą internete, kur yra trumpa instrukcija kaip pasigalinti savo mažąjį draugą:

Kačiuko mezgimo instrukcijaŠią nuotrauką nusiunčiau savo mamai, o ji atspausdinusi nunešė mano močiutei, mano vaikų prosenelei (arba kaip ji nori būti vadinama - Babytei). Jau po poros dienų mama atėjusi į svečius atvežė dovaną - lapę! Vaikai labai džiaugėsi, taip kad gaminkit ir improvizuokit :)

Mūsų naujo draugo nuotrauka:Nepatikėsit, bet šį kačiuką/lapiuką taip pat pametėme... Bet jis atsirado! :) Rytoj važiuosiu atsiimti :)

2) Taip pat viena puiki pramoga patiems mažiausiems yra akumuliatorinės mašinėlės. Manau ne viena mama susimasto, kad būtu smagu turėti, tik iškart iškyla keli klausimai: Ar vaikas mokės važiuoti? Ar turėsiu kur ją laikyti? Kur važinėsim? Ar patiks? Ar ne per didelė investicija? Puiki išeitis- mašinėlė vingio parke, kurią parekomendavo MM mamytė @achar. Šią mašinėlę nuomoja puikus vyriškis, kaina vos 3 Eurai ir jei nėra laukiančių eilėje laikas nėra griežtai ribojamas. Ši mašinėlė ypatinga tuo, kad ją gali vairuoti vaikas arba tėvai su distanciniu pulteliu. Taigi šios mašinėlės yra visiškai saugios, nes jūsų mažylis neįvažiuos į medį ar pėsčiuosius, o taip pat nereali pramoga tėčiui arba mamai, nes gali valdyti vaiko mašiną nuotoliniu būdu :) Taip pat yra du greičiai ir daug vaiko šypsenų.

Taip pat galiu pasiūlyti šia pramoga pasinaudoti per atostogas Palangoje. Prie centrinės maximos fontano yra vyriškis, kuris nuomoja tokias pačias mašinėles, taip pat po 3 Eurus. Didžiausias pliusas naudotis šia paslauga Palangoje yra tai, kad galima vaikyti balandžius ir važinėtis aplink fontaną :) Dukrai taip patiko, kad nenorėjo išlipti:3) "Happimess" parduotuvė... Kiek minčių galvoje sukasi vien parašius šį pavadinimą... Happy, messy, happiness... Tai žinokit, jei trumpai, tai ten taip ir yra :) Užeini vieną kartą ir nori dar! Iki parašant šį įrašą "Happimess" parduotuvėje VIlniuje lankiausi jau du kartus ir žinau, kad grįšiu dar. Jei trumpai, tai parduotuvės pelnas eina daryti gerų darbų vaikams. Kas yra nuostabu <3 Prie gero darbo galima prisidėti tiek perkant, tiek aukojant savo daiktus, kad jie būtų parduodami.Jei lankėtės lietuviškose parduotuvėse, tai žinot, kad darbuotojų tikslas yra pratempti 8 darbo valandas, paskambint mamai, bernui ir prižiūrėt, kad niekas neapsivogtų, o jei jau perka, tai atiduot čekį ir pasiūlyti papildomo batų tepalo arba kokių segtukų kurie mėtosi prie kasos... O šios merginos įėjus į parduotuvė visą laiką sukasi kaip bitutės, tai kažką rūšiuoja, tai kabina ir visada tave sutinka su šypsena.

Pirmą kartą važiavau konkrečiai šios nuostabios "Little green radicals" suknelės, kuri mano dukrai yra 4 metais per didelė :)(Nuotrauka iš happimess anketos, pagal kurią išsirinkau suknelę)

Važiavau kitą rytą vos išsirinkus ir jau sedėdama mašinoje nuo 8:50h per jų anketą klausinėjau kada gi jie pradeda darbą :D

Parduotuvė nuostabi, šviesi ir šilta. Merginos tik sutikusios prie durų siūlėsi į pagalbą perkelti vėžimėlį, nes įėjimas su laipteliais, o lauke pliaupė lietus. Mano išsirinktą suknelę buvo atidėję, kas mane labai nudžiugino, nes buvau pažadėjus atvažiuoti, bet rezervuoti neprašiau. :) Apžiūrėjau visą asortimentą, o kol žiūrinėjau, mano mažasis pakeleivis paskelbė, kad "mama, jau gana", tik paskelbimas buvo toks žviegimo forma :D Tai merginos pradėjo mano mažąjį pakeleivį linksminti, po to paleidau jį nuostabiame kampelyje su kilimu, kur jis šliaužiojo ir apžiūrinėjo aplinką, o merginos toliau jį linksmino. Kokioje parduotuvėje taip užsiimtu su jūsų vaiku? Manau jokioje kitoje :) P.S.: O jei tikrai žinote tokią, tai pasidalinkit - užsuksiu.

Apsipirkau, tiesa pasirode brangoka, bet parašiau laišką merginoms iš "happimess".

Už savaitės labai užsinorėjau sijono, kuris taip pat mano dukrai pora metų per didelis, kurį buvau mačiusi kabantį "happimess" parduotuvėje. Parašiau į happimess anketą ir pasirodo, kad sijonukas manes vis dar laukė!!!Štai koks linksmas :) (nuotrauka iš interneto)

Pamenat, kaip rašiau, kad kainos pasirodė didelės? Nepatikėsit, bet jos pasikeitė! Kokioje parduotuvėje matėte, kad taip būtų? Atsirado dar puikesnių dalykų!

Tai gi mane labiausiai nudžiuginusi naujiena - kampelis po 1 Eurą. Už 5 Eurus išeis 5 rūbai :)

Jau planuoju trečią apsilankymą ir atrinkinėju savo mažylių rūbelius atidavimui. :)

Užsukit į "happimess", atiduokit, pirkite ir dalinkitės!

Parduotuvė Vilniuje: M. K. Čiuorlionio g. 8.

Visoms Lietuvos (o gal ir užsienio?) mamytėms parduotuvė mūsų mažyliuose:@happimess

(tiesa, čia asortimentas daug mažesnis nei realioje parduotuvėje)

4) Happeak, gerumo ambasadoriai. Ne tik siuva iš organinės medvilnės, bet ir dovanoja kepures vėžiu sergantiems vaikams, taip pat dalyvauja kitose gerumo akcijose ir savarankiškai daro gerus darbus. Jie mane žavi ne tik stiliumi, bet ir savo gerais darbais. O dabar visą rugpjūti dar ir nuolaidos:O tarp tų puikių nuolaidų, dar puikesnės purės kepurės po 5 Eurus. Mano vaikų mylimiausios kepurės!

Tiesa, šis blogo įrašas buvo tikras iššūkis... Jį planavau paleisti dar 2016 08 03, bet kažkokia bloga karma vis pakišdavo koją. Žadėjau rašyti apie siuvėją, bet ji pavedė. Žadėjau rašyti apie fotografę, bet gautos nuotraukos neatitiko jos pateiktų darbų. Žadėjau rašyti apie kosmetologę, bet ji išvis dingo iš akiračio! O nesamonės su nertais kačiukais išvis nekomentuosiu. Prosenelė gaminą Trečią! :D

Dėl to labai palengvėjo, kai pagaliau įrašas jus pasiekė ir atsirado tų žmonių, kurie iš tiesų verti būti čia paminėti. Ačiū jums, puikieji žmonės, kad esate!

Rašydama supratau, kad aš esu grafomanė... Kiek beparašyčiau, vis atrodo, kad dar kažko trūksta,

kad galėtų būti daugiau, įdomiau ar geriau. Prašau, parašykit koki nors ženklą tos, kurios sugeba perskaityti viską iki galo ir tos, kurioms jau per daug. Nuo jūsų reakcijos gali keistis mano blogo apimtis. :) Nors, tiesa, tos kurios neskaito iki galo, šios dalies net nematys. :D

Mane galite sekti instagramoje madcat.5eu ir facebook paskyroje madcat.5eu, kur aš dalinsiuosi savo laimikių nuotraukomis ir vaikų šypsenomis. :)

Gerų orų ir gerų pirkinių!

Greta <3

No comments:

Post a Comment