Sunday, October 23, 2016

Blogerių susitikimas ir Linos gimimo diena!Sveikos,

Noriu pasidalinti mūsų blogerių organizuoto susitikimo akimirkomis.

Prieš gerus pora mėnesių visos iš Linos gavome žinutę, kad reiktų pasidaryti susitikimą. 


Pradėjome aptarinėti, kur, kaip ir kitas aplinkybes ir taip mūsų susitikimas tempėsi, tempėsi ir tempėsi... Tuomet prieš geras pora savaičių visos gauname Gabijos žinutę, kad artėja Linos gimimo diena! Nusprendėme padaryti staigmeną labai slaptoje vietoje...


Rimtai, o ką? Ne slapta vieta? Tikrai neatspėsi (pamanėme mes) :D
Pasirodo, suaugusiems gauti gimtadienį McDonald'e ne taip ir paprasta :) Bet pasispyrioję sutiko mus priimti. Taip pat Linos, didžiausios kosmetikos gerbėjos, laukė ir dovana...


Kas viduj? Paslaptis :)Taip, taip, kosmetikos lagaminėlis :)

Iš, aišku, gėlės...


Na, ką? Artėja sutartoji diena, o Lina atranda savo ekstrasensės gyslelę...Po to dar kartą...!!!

Tik jau kitai blogerei:Uch, na ką? Sutartoji diena, lekiu į McDonald'są, bijau, kad pavėluosiu... Prisiparkuoju, atlekiu... Ok, mes tik dviese, Gabija jau paiminėja Liną, o kitų blogerių nėra.


Ką mes darom? Tempiam laiką!
Gabija ir vaiką pamaitino, ir važiavo "pinigų nusiimti" į Ozą, ir "degalus pylėsi" Statoile :D Kaip mano vyras po to pasakė, tai "aš jau senai būčiau ėjęs namo" :D Bet Lina didvyriškai laukė, kada su Gabija "eis pietauti"...
Per tą laiką beveik visos blogerės ir visi mažyliai susirinko! Valio!
Ir tada jau sulaukėm Linos! Iš jos veido buvo matyti, kad staigmena buvo tikrai vykusi :)
Manau ir dovanos patiko, ir aišku "Happy meal" :) Lina sakė, kad tokios staigmenos jai dar niekas nedarė. Jėėėėė! Mums pavyko!


Sėdint McDonald'e supratau, kad gi mano mažasis vyrukas buvo vienintelis vyras didelėj ir gražioj moteriškoj (ir mergaitiškoj) kompanijoj :D
Gal dėl to ir kėlė tokias dramas?


Tikrai laikas prabėgo kaip dešimt minučių, o iš tiesų geros pora valandų! Buvo labai smagu su visomis jumis susipažinti gyvai.
Jūs irgi norit susipažinti?
Štai, beveik visa didelė ir graži MM blogerių šeima.


Šeima, nes, na, mamos, vaikai ir bendras tikslas, dalintis savo motinystės pašaukimu :)

Prisiminimai apie šį susitikimą mums išliks dar ilgai...P.S.: MM bendruomene, jei norite pasveikinti Liną su praėjusiu gimtadieniu, labai kviečiu tai daryti komentaruose, kad su šauniais linkėjimais neužtvindytume Linos pašto dėžutės :)

P.P.S.: Jei manote, kad galite ir turite kuo pasidalinti su MM mamomis, susisiekite su Lina ir įsiliekite į mūsų blogerių šeimą! :)

O ką Lina apie mūsų šventę-staigmeną?

"Su Gabija gerokai anksčiau buvome sutarusios, kad tą dieną važiuosime pietauti, tad visiškai nieko neįtariau. Nekėlė įtarimų net važiavimas trumpam į Ozą ar poreikis užsipilti degalų. Vėliau juokiausi, kad galėjo pasakyti, kur ateiti man, juk keli žingsniai būtų buvę...

Iš tikrųjų, kelias akimirkas buvo sunku suvokti, kas vyksta. Tokios staigmenos niekada gyvenime nesu turėjus. Kas matė filmuką "Kaip Grinčas Kalėdas vogė", turėtų prisiminti pabaigą, kaip jam suskaudo pajutus viduje plakančią širdį. Taip jaučiausi ir aš - tiek jausmų sukėlė, be apsiašarojimo iš laimės nebuvo apsieita!

Ačiū visoms nuostabiausioms MM blogerėms už tokią staigmeną. Jaučiausi nerealiai! O pati didžiausia dovana man buvo matyti beveik visas jus vienoje vietoje - jausmas fantastiškas! Tikrai tapome viena didele šeima :) "

Mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 Eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 Eurų ir labai laukiu jūsų!

Linkėjimai visoms,
MadCat

No comments:

Post a Comment